Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

88. Oscar Ödülleri

imamizer

Öne çıkan mesajlar

diğer rollere bakınca özellikle danish girl filminde eddie radmayne çok daha iyi bir roldeydi.
bryan reiz de ha keza öyle.
akademinin gerçekten sadece en iyi oyunculuğu hesaba kattığını hiç düşünmüyorum ben. bu tarz entertainmant zımbırtıları artık toplumu da tatmin edecek şeylere sahip olmalı.
geçmişteki örneklerde birçok kez aday olup alamayanlar var evet ama hepimizin hem fikir olduğu bir konu oscarın eskiden daha ciddiyeti olan bir ödül olduğuydu.
tabi ki siyasal yahut fikirsel sebeplerden dolayı oscarı koklatmadıkları oyuncular da olmuştur ama genel hatlarıyla baktığımızda ilk bahsettiğim şey o kadar da tutarsız değil.
tabi bir de kendimizce fikir söylüyoruz hepimiz sonuçta ne akademi üyelerinin hepsini biliyoruz ne de içerde gerçekten neler düşünüldüğünü.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

leo reizin kariyerindeki en dandik role oscar verdiler ya daha da birşey demiyorum. herşeyden önce reize saygısızlıktır bu. gelecek nesiller bu filme bakıp reize burun kıvıracak.

Dalgami geciosun?

Ayrica revenant I Ben seste goruntude de bekliyordum almasimi madmax abartti
Aldigi oscarlarida hakketti
Sosyal ağlarda paylaş

Sene 2010'da best motion ödülüyle benim için Oscar bitmiştir abi, eurovisiondan hallice, artık politik midir, lobicilik midir ne bokumsa baya değersiz benim gözümde.

Hala baktıkça sinirlendiğim tablo da şudur

http://www.imdb.com/event/ev0000003/2010

Ha bu arada best motion dediğime bakmayın, leş gibi film the hurt locker 6 tane oscar aldı o sene, patriot havaları, yaşasın amerika go oscar
Sosyal ağlarda paylaş

Mad Max'in Oscar alabilecegini düsünen oldu mu cidden? Adaylar arasindan sadece 2 Film gercekten haketti. Revenant ve Spotlight. Eddie Redmayne'in de hakki yenmedi. Leonardo sadece Revenant ile olmasa da artik bir Oscar'i hak etmisti. Leonardo adaylar arasinda olmasaydi Eddie götürmeliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Direk eyyam ya. Geçen senelerdeki oyunculuğu bir tık daha iyiyken veremediler, dünya çapında da saçma sapan fanboy hype'ı doğdu, bitsin artık geyikler diye vermişler resmen.

"Oscar biraz da şans işi" abi denk gelmezse gelmez, ne filmler ne oyuncular var sırf o sene biraz daha güçlüsü denk geldi diye ödülü kaçıran. Bu şekilde saçm sapan "bisürü iyi oyunculuğu oldu veremedik" diye ödül verilmez ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

huun said:

leo reizin kariyerindeki en dandik role oscar verdiler ya daha da birşey demiyorum. herşeyden önce reize saygısızlıktır bu. gelecek nesiller bu filme bakıp reize burun kıvıracak.

Dalgami geciosun?

hayır çok ciddiyim. adamın kariyerindeki en sönük rollerden birisi işte, neyini kabul etmiyorsunuz ki? filmin başlığına gidelim bakalım, izleyen hiç kimse de "lan adam ne oynamış" demedi. diyen de zaten anlamıyordur bu işlerden sadfd
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

Editor said:

huun said:

Dalgami geciosun?

hayır çok ciddiyim. adamın kariyerindeki en sönük rollerden birisi işte, neyini kabul etmiyorsunuz ki? filmin başlığına gidelim bakalım, izleyen hiç kimse de "lan adam ne oynamış" demedi. diyen de zaten anlamıyordur bu işlerden sadfd

ben dedim. büsürü insan dedi. akademi dedi.

önceki yıl alması lazımdı bu sene verelim bari gibi birşeyle çalışmıyor oskarlar.

ciddi ciddi alması lazımdı ondan verdiler aslında ortalama bi roldü falan mı diyenlerin dümdüz zekasından şüphe ediyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

Editor said:

huun said:

Dalgami geciosun?

Titanik hariç herhalde :)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Sönük bir performans değildi kesinlikle de en iyisi değildi, bundan önce alması gereken performansları vardı. Wolf of Wall Street'te muazzamdı mesela.

Eddie Redmayne'e iki sene üst üste vermemek için resmen en iyi ikinciye verdiler işte. Başka açıklaması yok.

abi böyle parametreleri yok. dayınızın oğlu vermiyor. bin tane puanlamadan oylamadan geçiyo filmler.

ona vermeyek ya sallayın zaten internette leoya verin diyolar ona verelim gibi bişey söz konusu değil ki.

BÖLÜM MODU NASIL BÖYLE BİŞEY YAZAR LAN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...