Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

ya tamamen aptallik su tartisma :P

yayinevi salak cunki feministlerin bu kadar sevdigi bir kadinin kitabian boyle abidik, komik olmayan birsey yazmislar. bu espriyi begenicek insanlar zaten virginia woolf okumuyor hani :P

gidip game of thrones un girisine "dizisi daha iyi bunun" yazsan daha az tepki alirsin :P
Sosyal ağlarda paylaş

bende "aaa 4 foto muymuş" tepkisi oluşmadı, ondan ilk başta anlayamadım. zaten 4 fotoğraftı, farklı açılardan çekilmiş 4 karışık fotoğraf, sonra doğru perspektiften bakınca çok anlamlı birşey çıkacak zannettim.

hani böyle kumla karışık birşey çiziyor çok anlamsız görünüyor da sonra başka açıdan bakınca çok havalı fotoğraflar çıkıyor ya, onlar gibi birşey sandım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan 4 fotoğraf değil diyoruz anlaşılmıyor mu? O 4 fotoğrafı bölen çizgiymiş gibi algıladığınız şeyleri perspektif ve renk kullanımı ile yapmış adamlar. Yani o eşya yığınını belli bir açıdan tek bir fotoğrafını çekmişler ancak yığındaki eşyaların düzeni ve renklerinden ötürü 4 kare fotoğrafmış gibi görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Lan 4 fotoğraf değil diyoruz anlaşılmıyor mu? O 4 fotoğrafı bölen çizgiymiş gibi algıladığınız şeyleri perspektif ve renk kullanımı ile yapmış adamlar. Yani o eşya yığınını belli bir açıdan tek bir fotoğrafını çekmişler ancak yığındaki eşyaların düzeni ve renklerinden ötürü 4 kare fotoğrafmış gibi görünüyor.

https://i.gyazo.com/83cb667d3d357390e30e750e1f16eea1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...