Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

aslında ilk sataşan kokomantisti ama onun da baba rahmetli ondan bişi diyemedim.

sonra ademe sardım onun valide rahmetli olmuş bilmiyordum onu öyle küstürdüm.

imamizer vardı 400 liralık lego hibe etmiştim bir yerde anenn yazınca bir daha cevap bile vermedi bir daha, legonu geri iade edicem falan dedi ama mangalda kaldı küller tabi.

aksidise falan sarıyorum alınmıyor diye ama yaşımız 30larda, eksik ebeveyn çıkabiliyor artık.

burada işin esprisi bu kadar bayat, bayağı seviye beklemezken annen! lafını ışıltıyla duymak. hani shock jokes dediğimiz türden.

itici bir sevimlilik var bence bende.

sen ne terbiyesiz ne ahlaksız adammışsın be. kovdurucam olm seni şikayet edicem seni.

anne dedi dicem şirkete sadfsadfas
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

goldbären said:

aslında ilk sataşan kokomantisti ama onun da baba rahmetli ondan bişi diyemedim.

sonra ademe sardım onun valide rahmetli olmuş bilmiyordum onu öyle küstürdüm.

imamizer vardı 400 liralık lego hibe etmiştim bir yerde anenn yazınca bir daha cevap bile vermedi bir daha, legonu geri iade edicem falan dedi ama mangalda kaldı küller tabi.

aksidise falan sarıyorum alınmıyor diye ama yaşımız 30larda, eksik ebeveyn çıkabiliyor artık.

burada işin esprisi bu kadar bayat, bayağı seviye beklemezken annen! lafını ışıltıyla duymak. hani shock jokes dediğimiz türden.

itici bir sevimlilik var bence bende.

sen ne terbiyesiz ne ahlaksız adammışsın be. kovdurucam olm seni şikayet edicem seni.

anne dedi dicem şirkete sadfsadfas

adam anneyi pizza ile eslestirmis..

pizza diyince anne diyor.
bilinc alti.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Grego said:

geriye doğru stalklayım dediğim goldcum, keyword goldbaren / anne. en eski bu çıktı

https://forum.paticik.com/read.php?25,4024244,4024244#msg-4024244

bu çok iyi ya. gaza gelinmiş falan böyle süper optimizmle spora başlanmış vs. tam cahil kafalar ahah.

ayıcık said:

başlangıç 105
ilk hafta 102.6
ikinci hafta 101.3
üçüncü hafta 100.x olmayı planlıyorum.

Planlayamadı. Kaç kilosun şimdi sen? Doğru söyle ama sdf
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

eder ya.

hayatta kimseye yapmadığım kıyağı sana yapmıştım, hemen bir bahaneyle küstün. geyik forumdaş ihtiyacımı adem ve çokomantisle dolduruyorum.

dolduruyorum ne demek lan? baş kankan imam küstü diye mi arkadaşlık ediyorsun bizimle, biz senin için yeterince iyi değil miyiz, settled for this plebs mi diyorsun arkamızdan, nedir? bu adam her gün 5 tane umut sarıkaya karikatürü paylaşıyor yine de yaranamıyor sana. yazıklar olsun.

operation vicdan sızısı initiated

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...