Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

Robert lee den ne istiyrolarmis? Amerikan tarihinin cikardigi net en iyi komutanlardan biri adam ki amerikan tarihinden cikan iyi komutan sayisi bir elin parmaklari ile sayilir durumda iken dangozluk tam. Aptalligin sagi solu yok, tarihi bilmeden "muh beliefs" diye boyle kiymetli bir adamin mirasina daliyor sjw kafasi. Hala konfederasyon bayragi asilmasina karsi cikarsin anlasilirda ulkenin cikardigi en kalite komutanin sirf karsi tarafta savasti diye yuzyillar sonra saldirmak salaklik tam. O donemin union askerleri tapiyor adama, kuzey kasabalarindan gecerken "neden bizim tarafimizda degil" diye agliyor insanlar filan heh

Neyse pic etmiyelim gene threadi, gorunce bu duzeye yukselmks aptalligi yadirgadim gene baya baya yadirganicak ne kaldiysa
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

drew brees lan
qb adam, new orleans saints'te

abi new orleans saints diye bir muzik grubunda dansci falan diye dusundum bunu da

sonra gay amerikalilarin rugby'e ozenip "ama manikurum bozulmasin ki" diye oynadiklari yumurta oyununun bir oyuncusu oldugunu gordum.

sarkici, dansci olsaydi onemsiz bir sahsiyet olacakti da bu justin bieber'dan bile kotu ya.

okula bunun adini versinler kesinlikle.

kiz isimli adam asdfasdfasdf hafifletilmis rugby oynuyor. asdfasdfsadf

hem pic thread'e uygun.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

kuzeyliler de çok özgürlük mücahidi değiller yalnız, asıl amaç da zaten bu değil işin reklamı

oyle .

bi yanda bedava emek varken diger yanda sen parali kole tutuyosun. bu da uretim kaleminin fiyatini yukseltiyor sonucta.

parali kolelik parasiz koleligi yendi. olay bundan ibaret. insan haklari bir kinayeden ibaret.

gerci koleligin romadan beri baya verimsiz bi sistem oldugunu dusunursek belki de hata yapmistir kuzey kim bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Robert lee den ne istiyrolarmis? Amerikan tarihinin cikardigi net en iyi komutanlardan biri adam ki amerikan tarihinden cikan iyi komutan sayisi bir elin parmaklari ile sayilir durumda iken dangozluk tam. Aptalligin sagi solu yok, tarihi bilmeden "muh beliefs" diye boyle kiymetli bir adamin mirasina daliyor sjw kafasi. Hala konfederasyon bayragi asilmasina karsi cikarsin anlasilirda ulkenin cikardigi en kalite komutanin sirf karsi tarafta savasti diye yuzyillar sonra saldirmak salaklik tam. O donemin union askerleri tapiyor adama, kuzey kasabalarindan gecerken "neden bizim tarafimizda degil" diye agliyor insanlar filan heh

Neyse pic etmiyelim gene threadi, gorunce bu duzeye yukselmks aptalligi yadirgadim gene baya baya yadirganicak ne kaldiysa

Lee super adam ama basarilarinda dusman komutanlarinin malliklarinin da payi var. Bildigin noob dolu ortalik o vakitler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...