Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

ben çok küçüktüm 17 ağustos depreminde. annemlerle uyuyordum o zamanlar korktuğum için. babamla annemin hızlı hızlı odada döne döne çanta hazırladığını, annemin bana çorap giydirdiğini hatırlıyorum. köpek havlamaları o kadar yoğundu ki "anne köpekler mi sallıyo binayı patileriyle?" demiştim anneme sdfsdf.

çocuk aklı.

4. levent oyak sitesinde oturuyorduk o zaman, bir tane büfe vardı etrafı çimenli. insanlar orada toplanmıştı. sonra da ormanlık gibi bir alanda birkaç gece geçirildi sanırım, birisi tv getirmişti hatta. sokaklara işiyorduk ya, ben işeyemiyordum gerçi çok utanıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

k1nJo said:

tamam işte sen al bi paraşüt 18. kattan aşağı ineceğine 6 kat yukarı çıkıp atla.

bu adam akıllı bu adam. bu adamı dinleyin.

teşekkür ederim abi.
hem zaten paraşüt bu yani, kullan&at bi şey değil. istediğin kadar kullan. hem spor olur.

yalnız atlarken 24. kattaki teyzeye nanik yapmayı da unutma. yüzünde oluşacak ifade çok önemli, anlasın bakalım birileri panik oluyorken çamaşır döğmek neymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

aha şu an oturduğum bina beele sallanıyo
[video]https://www.youtube.com/watch?v=xkpLKWkYVzw?feature=oembed" width="459">

valla son depremi ben hissetmedim, basilleia ile uyuyorduk annemin odasında. kalk la deprem oluyo dedi, salona geldim, neden bilmiyorum uyku sersemliği herhalde. tekrar odaya gittim, annemin odası baya yanlıyordu. sağa sola gidiş hareketlerini bayaa gözle görüyorduk.

thanks nvidia physx.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...