Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şişli bölgesi psikiyatri tavsiyesi

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

senko said:

lan bişi sorcam
trollemeyin de
veya trolleyin
bu piskologlarda can sıkıntısına kaşrı ilaç var mıdır
benim acayip canım sıkılıyo son bikaç aydır
bööle bişi kullanayım canım daha az sıkılsın
mümkün mü?

Pati halkının alayının psikolojisi bozulmuş yalnız.
Abi psikolog ilaç yazamıyor ama can sıkıntısına iyi gelir. 8 seansın sonunda can sıkıntının nedenini bulabilirsin. Bizim üni yüksek lisans öğrencilerine eğitim amaçlı terapi yaptırıyor, terapiyi bitirmeden dersten geçemiyon. Birkaç kişiyi yönlendirdim patiden, söylediklerine göre memnun kaldılar. İsteyeni ikinci dönem başında yönlendireyim. Hem ücretsiz hemde çok deneyimli bir terapist hoca tarafından takip ediliyor, bence iyi bir fırsat.
Sosyal ağlarda paylaş

psikologa git dendi mi?

direkt psikyatriste gidenlere uyuzum ki çok yakınımda var öyle
uyuşturucu/alkol kafasında doz artıra artıra bilindik ilaçları çekirdek gibi dayıyo adam bizim ki de demek ki ben de adh varmış demek ki hormonlarım düzensizmiş falan diye tatlı bahanelere sarılınıp 1 yıl önce neyse aynen devam ediyor

bişey de diyemiyosun, ama yav anlamıyosun oluyor

ha arada kıskanıyorum lan bende de vardır belki bişeyler ilaç içsem über olur muyum acaba diye ama... uyuşturucu kafası işte, az alkol içeyim rahatlayayım biraz daha içeyim, sigaramı yakayım rahatlayayım hap atayım eğleneyim mutlu olayım kokain çektim egomu cozutturdum lsdi içtim gerçek beni keşfettim düşünce kapasitem arttı felan... daha samimi neredeyse şu standart pskyatri ilaçlarından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...