Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mezun olunan okulu 10 sene sonra gezmek

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

bugün yaptım, adı degismis bahçeşehir olmuş hatta çoğu kolej bahçeşehir olmuş,koridorları-sınıfımı-yemekhaneyi dolastım, bazı şeyler çok koydu mesela hoşlandıgım kıza zamanında açılamamış olmam, kendimi değerlendirdim ve keşke yapsaymısım dedigim şeyler yüzünden vicdan azabı çektim
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

benim ilkokul duruyo mu acaba hala
5 metre tavanlı, yerler ahşap, ziftlerlerdi sürekli, kışın da talaş atarlardı yerlere
anaaa gözümde canladı o ziftin ustunde kayardık ben sevmezdim gerci birinin montunu ayagımın altına alır öyle kayardım ayakkabı hep zift olunca annem kızıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de tam tersi

bana "okulun" dendiğinde ilk aklıma gelen yer KAL

üniversiteyi tıraş bir yerde okumuş olmamın da etkisi var ama hani en kral kampüste okumuş olsam da 8 senemin geçtiği yeri unutamam

lise arada rüyalarıma giriyor ve çok özlüyorum (her ne kadar sıkıntılı bir ortaokul dönemi geçirmiş olsam da)

ben en son teeee kaç sene önce gittim okula, geçen talaş gidecektim gidemedim artık bir dahakine, ara ara önünden geçtikce "okuluuuuummmmm" diye bakıyorum kapısından, ulan 8 sene boyunca da aynı manzaraya karşı okudum o yüzden okulun kapısından okufuğum bütün sınıfları görebiliyorum

tey tey bi daha oku deseler okurum valla
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenci portföyü bakımından güzel sanatlar haricinde kötü abi marmara, pişmanlık direk hani düzgün kafası çalışan insan sayısı bir elin parmakları

abi yani "londranın başkenti neresidir?" sorusuna ciddi şekilde cevap vermeye çalışan ve daha beterini yapıp kendinden emin şekilde "paris!" cevabı verebilen isnanların yuvalandığı yer

keşke okumasaydım (ki okudum sayılmaz zaten) dediğim yer

ha tıbbını diş hekimliğini falan kazanırsan okunur en nihayetinde mesleğe başlandığında okulun pek bir önemi kalmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

ne mezun olduğum liseye ne de üniversiteye girebiliyorum şu an yanımda refakatçi olmadan. ülke manyağa döndü. lise yine normal her zaman öyleydi zaten o lise ama üniversite boğaziçi hiç böyle huyu olmayan bir üniversiteydi. bir aptal apaçinin, hafif olacak bu sıfatlar ama, kız yurdunda olay çıkarması sonunda olan bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...