Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ps4 klavye mouse aparatları..

Vulcan_Lionheart

Öne çıkan mesajlar

Ps4 aldımda bir pc oyuncusu olarak fpsleri klavye mouse ile oynamaya alışığım haliyle böyle bir arayış içine girdim desktopu satınca..
battlefield serisi ve star wars battlefrontu split screen falan oynamak için aldık resmen..

şimdi bu aparatları kullanan var mı? input lag olmadan akıcı bir biçimde hangisi bu işi başarıyor acaba?

bu var hatta tr'de satılıyor

mayflash maxshooter

bu var biraz küçük boy ama videolarda falan başarılı olduğunu gözlemledim.

cronusmax

bunun da iyi olduğu söyleniyor ama baya pahalı

xim4

bu da sony'nin desteklediği ve onay verdiği gayet başarılı bir set,muhtemelen bunu alıcam amazondan..

hori tactical assault commander 4

bunlardan hangisini önerirsiniz kullanan oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

PS4 de padle oynamaya alış bence. genel olarak vakit alan bir şey ama alışıyorsun. k/m oluyor mu? asla olmuyor. competitive oyunlarda ondan pc'i seçmek daha mantıklı.

k/m konusunda deneyimim yok ondan bir şey paylaşamıyorum sori.

bunları alsan mesela nasıl bir setupta kullanacaksın? masaya mı taşıyacaksın ps4'ü?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

PS4 de padle oynamaya alış bence. genel olarak vakit alan bir şey ama alışıyorsun. k/m oluyor mu? asla olmuyor. competitive oyunlarda ondan pc'i seçmek daha mantıklı.

k/m konusunda deneyimim yok ondan bir şey paylaşamıyorum sori.

bunları alsan mesela nasıl bir setupta kullanacaksın? masaya mı taşıyacaksın ps4'ü?

evet masa var,büyük ekran tvnin önüne oturacam pc usülü :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla keyif meselesi abi, onu yaptığında pc oluyor zaten :)

pad'e alışman 1-2 hafta sürüyor ama oynamadan alışamazsın. ben çatır çutur akıyorum artık, zaten belli seviyede aim assistte var. twitch'de oyuncuları izle, pc'de oynar gibi olmasa da son derece iyi oynuyorlar. zaten oyunlarda ona göre tasarlanıyor, hiçbir oyunda mouse netliğinde nişan alman gerekmiyor.

k/m ile hile yapıyormuşsun gibi oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ps3 te bi ton yok eagle eye dı vs di çok fazla şey denemiştim ama yok hiç biri mouse klavye olmuyor ya. sanmıyorum da ps4 te de farklı olsun.

şu pc stream gibi bişi çıkıcaktı merakla onu bekliyorum uncharted ları oynamayı bıraktım hatta klavye mouse la oynarım belki diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...