Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10-12 yaş için telefon

Absolut

Öne çıkan mesajlar

senko said:

toggie said:

telefonu olmayan arkadasları da vardır eminim. sidik yarıstırmayı bir kenara bırakarak degerlendir bence. ilk mesajda yazdıkların gibi.

kızların özel okula gittiğini varsayarsak
yoktur bence

kucuk oldukları icin almayabilir ailesi, imkandan ziyade.
ayrıca ozel okula giden her cocugun cebinde iphone mu var.
Sosyal ağlarda paylaş

anlayamadığınız bi jenerasyon abi. biz sokakta büyüdük bilgisayarımız vardı ama teknoloji bu kadar hayatımızın içinde değildi. kardeşim elinde mouse ile büyüdü.

11 yaşında kardeşim. iphone 6sı var evet. ama daha ilkokul 1de aldıgımız kalemi kullanıyo kaybetmedi cocuk. hiçte şımarıklık yaptıgını gormedim herhangi konuda. uçak isteyeceğini sanmıyorum yani.

ailenin görgüsüzlüğü ile alakalı bir şey o, istediğini vermek ile ilgili değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

kız veletlerin almazsanız depresyona girerim falan tehtitlerine babanın veya annenin uçan tekme olarak geri cevap vermesi gerekirken ay aman canım kızım olmasın öyle diyip 6s + ps4 hediye etmesi yüzünden cenıreyşın bu halde.

abi açıkçası ben kardeşimi senin gibi bi tip olmaması için yetiştiriyorum iyi bir örneksin. başarılı olacağımı da düşünüyorum.

postlarını okurken aklıma hep forgiver geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

anlayamadığınız bi jenerasyon abi. biz sokakta büyüdük bilgisayarımız vardı ama teknoloji bu kadar hayatımızın içinde değildi. kardeşim elinde mouse ile büyüdü.

11 yaşında kardeşim. iphone 6sı var evet. ama daha ilkokul 1de aldıgımız kalemi kullanıyo kaybetmedi cocuk. hiçte şımarıklık yaptıgını gormedim herhangi konuda. uçak isteyeceğini sanmıyorum yani.

ailenin görgüsüzlüğü ile alakalı bir şey o, istediğini vermek ile ilgili değil.

bundan ibaret mevzu. 13-14 yaşına kadar istediğim her şey alınıyordu benim de (battık sonra askdj). ama insan olmayı da öğrettiler yani. ya da karakterimde yokmuş ne bileyim. şımarmak gibi bir olayım olmadı hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...