Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel's Jessica Jones (2015) - Netflix

progamer

Öne çıkan mesajlar

Bu arada

spoiler

8. Bolum sonu mu ne, ne kadar kotu dovusuyor aksiyon daha iyi olabilir dedigimde bunlar bilmiyorlar vs. demisti arkadaslar ama 12. Bolumde cage ile jui jitsu vb. yaparak karsilikli kirdilar birbirlerini. Ne ara ogrendiler o derece iyi dovusmeyi.. Elektro shock tedavisi mi ise yaradi nedir :)

Sosyal ağlarda paylaş

Çirkin değilde suratının simetrisi bi garip.bazen güzel gözüküyor onun için göze bazen çirkin.bide kızın gözleri anne hathawayi andırıyor.aşırı pörtlek.trishe bakıyosun mermerden oyulmuş gibi kusursuz.

Xaenin said:

Acaip seksi. Bi de guzel popo gormeyen varsa Krysten'i referans alabilir.

şu doğru.

bikaç sahnede izleyicinin gözüne gözüne sokuyolar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

hanıma izlettim 7. bölümden sonra. o da bayıldı. hatta ilk defa ortak izleyebileceğimiz bir dizi bulabildim. onca diziden sonra marvel dizisi sevmesi ise çok ilginç geldi fasdad

5 bölüm izledi resmen bir akşamda. şimdiye kadar ne izlettiysem yarısında uyuya kaldı. breaking bad, the wire, lost vs hepsi dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

Punisher'ın Civil War'da yaptığı bir şey, çizgi roman spoilerı

Bir yerde Captain America tolere edilebilir tarzda iki tane dandik kötü adamı da saflarına katıyordu. Sonra gidiyor Punisher ile konuşmaya. Çağırıyor onu da mekana. Punisher içeride bu ikisini görünce selamın aleyküm diye kafalarına sıkıp öldürüyordu. Captain deliriyor sonra napıyon lan sen diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

hanıma izlettim 7. bölümden sonra. o da bayıldı. hatta ilk defa ortak izleyebileceğimiz bir dizi bulabildim. onca diziden sonra marvel dizisi sevmesi ise çok ilginç geldi fasdad

5 bölüm izledi resmen bir akşamda. şimdiye kadar ne izlettiysem yarısında uyuya kaldı. breaking bad, the wire, lost vs hepsi dahil.

wire ve breaking badde uyuklayan hanım :( gerçi %90'ı için geçerlidir de neyse asd
Sosyal ağlarda paylaş

Dizinin adi Marvel's Killgrave olmaliydi. Killgrave in karakteri yaninda Jessica sonuk kaliyor. Hatun biraz da rolde siritiyor. Bolum sayisi konuya gore fazla, yan hikaye neredeyse yok. Bolumler kendini tekrar ediyor. Hazir Daredevil fanboy larimiz varken, nasilsa gider diyerekten biraz ozensiz davranmislar(Ama Arrow dan cok daha ozenliler:)). Acikcasi bazi bolumleri ev icerisinde background noise olarak kullandim.

Trish le Pam in de masallah i var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...