Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Namaste Paticik

Aruzyon

Öne çıkan mesajlar

Madcat said:

oğlum şu adam gelsin niye kovup kovup duruyonuz anlamıyom.
gerçi sürekli küfür ediyordu diye, normalde küfür etse gülüp geçeceğiniz bi adam, haterlık niye.

hoşgeldin noyan.
seviyom la ben bu adamı.

Öyle bir mesaj atıyorsun ki ciddi ciddi iyi birşey söylerken gereksiz yere küfürbaz durumuna düşürüyorsun. Bir kere küfür ettim birine o da özel mesajla darlaya birine çektir git ve iyilik sandıklarını bir yerine sok gibi mesajlardı... Saol sayende sürekli küfür edilen biriyken , sürekli küfür eden biri olarak lanse edildim içtenlikle.

Hoşbulmadım ;(
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

Madcat said:

oğlum şu adam gelsin niye kovup kovup duruyonuz anlamıyom.
gerçi sürekli küfür ediyordu diye, normalde küfür etse gülüp geçeceğiniz bi adam, haterlık niye.

hoşgeldin noyan.
seviyom la ben bu adamı.

Öyle bir mesaj atıyorsun ki ciddi ciddi iyi birşey söylerken gereksiz yere küfürbaz durumuna düşürüyorsun. Bir kere küfür ettim birine o da özel mesajla darlaya birine çektir git ve iyilik sandıklarını bir yerine sok gibi mesajlardı... Saol sayende sürekli küfür edilen biriyken , sürekli küfür eden biri olarak lanse edildim içtenlikle.

Hoşbulmadım ;(

valla bende banlanmanı istemiyom ama daha önceki banlanmaların bu yüzdendi, üzücü tabi. yapma la bi daha kaç yaşında adamsın =)
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi yanlışlarımı mı empoze edeyim ?

Aydınlanma dediğin nedir ki ? Bir nefes , iki asana , üç beş mantra... Nirvanaya erince ne oluyor ? Dünya mı kurtuluyor ? Hayır, sadece müritlerin oluyor parayı kırıyorsun guru olarak.

Ama ben guru'nuz değil gururunuz olmak için yaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...