Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta: Beşiktaş- Fenerbahçe | 27 Eylül Pazar - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

aktiftablet said:

he he adamın boğazını sıkması kart değil çünkü önceisnde pislik yapmıştır.
Yaptıysa ikisine de gösterirsin, bu ne biçim savunma.

Gerçi zamanında emenike sivok'a kafa attığında hakem koşarak gelip sarı kart göstermemiş miydi? Ondan böylesiniz siz.

ben kart değil dediğim yeri gösterir misin? niye fotoğraflar var sadece diye sordum. ondan böylesiniz siz önce ilkokul 1 den okuma ve okuduğunu anlama dersleri almanız lazım :(

bu açıdan bakınca attığın postta hiçbir argüman yok, hakemin taraflı olmadığına dair. ok o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

bu 2 takim ya $ikeyle aniliyor ya hakem eyyamlariyla. bir kere de avrupadaki basarilarindan soz etsek.

galatasaray'ın geçen sezonki avrupa fikstürleri:

16.09.2014 Anderlecht home D1-1
01.10.2014 Arsenal away L1-4
22.10.2014 Borussia Dortmund home L0-4
04.11.2014 Borussia Dortmund away L1-4
26.11.2014 Anderlecht away L0-2
09.12.2014 Arsenal home L1-4

beşiktaş'ınkiler:

ŞL
30.07.2014 Feyenoord away W2-1
06.08.2014 Feyenoord home W3-1 (5-2)
19.08.2014 Arsenal home D0-0
27.08.2014 Arsenal away L0-1 (0-1)

avrupa ligi:
18.09.2014 Asteras Tripolis home D1-1
02.10.2014 Tottenham Hotspur away D1-1
23.10.2014 Partizan Belgrade away W4-0
06.11.2014 Partizan Belgrade home W2-1
27.11.2014 Asteras Tripolis away D2-2
11.12.2014 Tottenham Hotspur home W1-0
19.02.2015 Liverpool away L0-1
26.02.2015 Liverpool home W1-0 aet (1-1)
(Besiktas won on penalties)
12.03.2015 Club Brugge away L1-2
19.03.2015 Club Brugge home L1-3 (2-5)

bir buçuk yıldır avrupa'da galibiyeti olmayan adamların 15 sene önceki kupayla konuşması gayet doğal tabi. 6 maçta 19 gol yedikten sonra sanırım böyle oluyor.

yakşamlar
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

valequenta said:

bu 2 takim ya $ikeyle aniliyor ya hakem eyyamlariyla. bir kere de avrupadaki basarilarindan soz etsek.

galatasaray'ın geçen sezonki avrupa fikstürleri:

16.09.2014 Anderlecht home D1-1
01.10.2014 Arsenal away L1-4
22.10.2014 Borussia Dortmund home L0-4
04.11.2014 Borussia Dortmund away L1-4
26.11.2014 Anderlecht away L0-2
09.12.2014 Arsenal home L1-4

beşiktaş'ınkiler:

ŞL
30.07.2014 Feyenoord away W2-1
06.08.2014 Feyenoord home W3-1 (5-2)
19.08.2014 Arsenal home D0-0
27.08.2014 Arsenal away L0-1 (0-1)

avrupa ligi:
18.09.2014 Asteras Tripolis home D1-1
02.10.2014 Tottenham Hotspur away D1-1
23.10.2014 Partizan Belgrade away W4-0
06.11.2014 Partizan Belgrade home W2-1
27.11.2014 Asteras Tripolis away D2-2
11.12.2014 Tottenham Hotspur home W1-0
19.02.2015 Liverpool away L0-1
26.02.2015 Liverpool home W1-0 aet (1-1)
(Besiktas won on penalties)
12.03.2015 Club Brugge away L1-2
19.03.2015 Club Brugge home L1-3 (2-5)

bir buçuk yıldır avrupa'da galibiyeti olmayan adamların 15 sene önceki kupayla konuşması gayet doğal tabi. 6 maçta 19 gol yedikten sonra sanırım böyle oluyor.

yakşamlar

Besiktas'in 2 gunluk derbi sonuclari: 1 Galibiyet
Galatasaray'in 2 gunluk derbi sonuclari: 0 Galibiyet

konu kapanmistir ezildik.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

applev0dka said:

fakat
sosa -》necip
ozzy -》ismail
değişikliklerini Bilic yapsa ne anasi bacisi ne gitarı beresi kalirdi.
Şenol hoca yapti kahraman oldu. kimse hoca ne ayaksin demedi
bu da bizim taraftarın yavsakligi

Sosa > Necip gayet ideal hamleydi. Orta saha yol geçen hanına dönmüştü. Sosa'nın bu sezon çokça bir etkisi yok. En iyi oynadığı maçlarda bile geçen seneden uzak. Necip'te gerçi bu sezon ki diğer maçlara göre yine eksik kaldı ama Fener'e karşı normal. O yükü kaldırmak her babayiğidin harcı değil yine en azından sıçmadı.

İsmail tartışılır ama hücuma çıkarken geride de baskı yapacak adam olsa iyi olur demiştir. Quaresma mesela bir gol daha için etkili değişiklik olabilirdi ama İsmail'in 15 metre falan depar atıp, açı kapattığı ve top kazandırdığı bir pozisyon vardı girdikten sonra ki orada ben de ok dedim.

Skor edilmiş maçı tutmak için gayet mantıklı yapılmış hamlelerdi. Nihayetinde öyle ya da böyle skor tutuldu. Bilic skor bulamıyordu ki bu çeşit hamleler yapabilip, skoru tutup maç kazansın.

geçen sene necip in girmesi gereken maclarda girdiginde bile sadece ismi necip olduğu için tepki çekiyordu Bilic in oğlu deniyordu. Şenol hoca bilicden fazla oynatti kimse de ses etmedi 6 haftadır.
Bilic skor bulamıyordu faciası için ne desem bilemedim. Bilic skor buluyor ama tutamiyordu kaç tane 2-0dan mac verdik sayısını tutamadim.
adamın yedekte Necip'te baska oyuncusu olmadığı Rize maçında oyuna girdi diye 2-0 olan maçlarda girdi diye yemedigi laf kalmadı.

kimse de bana ismail oguzhan olayını aciklayamaz.
Oyunu tutmak topu rakibe birakmak ve İsmail ile savunma yapmak değildir. bir tane ileri pasla topcikartamadik son 10dk.
Oyunu tutmak istiyorsan olcay q7 yaparsin. ortada ozzy kanatlarda hızlı iki adam ile topu ileride ve kendinde tutarsin.

sanki tüm adamlarin kazma değil gibi daha kazma ismail alıyorsun oyuna.
tamam bilicten nefret ediyorsun iyi hamleler yapmadı ama gote got demek gerek Şenol hoca yanlış hamleler yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

olay ismail değil yani.
oguzhan in çıkması.
yoksa tosic ismail iyi hamle olabilirdi.
ama karsida top yapabilen rakip varken deli dana gibi saga sola kosmakla oyun tutulmaz. Topu ayağında tutman gerek. gecen sene bu yuzden gitti sampyinlukt. kapanmayi bilmeyen takımı Bilic kapatmaya çalıştığı için kaç tane beraberlik aldık.
aynı hataya Şenol hoca da düşüyor savunma ve kale guven vermiyorken en güzel savunma topu kalenden uzakta tutmaktır. Bunun için de ortada top yapman gerek.

ve yedekte tolgay yoksa eger asla ozzy ile sosa ayni anda cikmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da yorulmuş, sarı kartı olan ki itirazdan sarı kartı olan Oğuzhan'ı oyunda tutmak zaten orta sahası düşmeye başlayan takımı eksik bırakmaya başlıyordu. Orada Oğuzhan'ı çıkarmak risk ama yapacak bir şey yok. Yorgunluktan yapacağı bir hatadan sonra bir sarı daha görse hesabını nasıl vereceksiniz? Ki böyle böyle sarı ya da kırmızı gördüğü kaç pozisyon var 3 yıldır Oğuzhan'ın... Oğuzhan'sız bu takım Gençlerbirliği'ne puan veriyor, Oğuzhan'la Fener'i yeniyor. Tolgay geri gelene kadar bu takımın efendisi Oğuzhan, onu korumak diğer herkesin boyun borcu bunu kabul etmek gerek.

Oyuncuyu korumak gerek. Ha keza İsmail oyuna girdikten sonra savunmada hata yapmadı. Hücumda çıkamadı ama Fener'in baskısında Oğuzhan'sız zaten hiç hücum yapamadık.

Necip'e geçen yıl en çok laf söyleyenlerden biriydim ama bu sezon hem kendi mevkiisinde oynatılıyor hem de bayağı sakin, gelişme kaydetmiş şekilde oynatılıyor. Şu an laf söylediğin Necip'in 4 tane asistle sonuçlanan pası var ki şuan ligde lider konumunda. 4 gole endirekt yoldan katkısı var ki hepsinde yedekten gelerek yaptı. bu istatistiği ben burada söyleyince dalga geçildi de EPL de en değerli istatistiklerin başında gelir mesela.

Adam geçen yıl ki gibi kötü veya girdiğinde zarar verir halde değil ki bu sezon ki Necip'in oyunda olmasına laf söyleyelim.

Bilic'i sevmem ayrı konuda burada nefretle alakası yok. ŞG'nin geri zekalıca Quaresma inadı dışında şimdiye kadar ciddi hiçbir hatası olmadı. Quaresma hatasını da her hafta burada zaten belirttim. Hani adam kayıran biri değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo ben necip i sevmiyor değilim.
sadece gelisme göstermediği için kizginim. veli tolgay sakat olmasa bırak oyuna girmeyi 18e bile giremez öyle bir gerçek var.
Benim eleştirim necip in oyuna girmesi değil. gecen sene de gerektiginde girdiğinde laf edilirken şimdi tek kelime edilmemesi.

ama yine de ismail felaket bir karardı. ozzy çıkınca Milo girse anlardim da ismail kararı cidden felaket. top kesti diyorsunuz 3 tane topu rakibe verdi hücuma cikarken dengesiz yakalandik. q7 girse en azından alır giderdi.
hoş kadroda olsa tam kerimlik macti ama yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

Fener mükemmeldi de hakem yüzünden yenildi diyen mi oldu ya ahaha anlama özürlüler dolmuş bura iyice. Hakem sonuca tesir edecek derecede kötü maç yönetmiş, maç 3 2 bitmiş al nereye çekersen çek bunu ama kimse fener iyi oynuyor demedi gördüğüm kadarıyla. Diyen de futbol konuşmasın mümkünse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...