Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta: Beşiktaş- Fenerbahçe | 27 Eylül Pazar - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

kayserili said:

Maçın hakkı BJK nindi.
Hakem çok kötüydü ama iyi bi hakem olsa da BJK rahat alırdı maçı diyorum.
Zira Fener top oynayamıyor. Hoş Bjk de çok iyi değil. Ama Fener çok kötü bazen.

Uyandırma

Hersene fırtına gibiyiz diyorlar sezon sonu galatasaray Şampiyonlar liginde sdfsds
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

abi dün neden van persie taç çizgisinde ısınmak istedi? Veya neden illa adamı arka tarafa göndermek istediler. Bilen var mı? Oyuna mudahele etmediği sürece bırak istediği yerde ısınsın.

İngiltere'de böyle ısınıyor oyuncular

Bizde kale arkası

Kural farkını sallamadı işte hakemler de federasyon da ezildi. Bakalım Ceza kesebilecekler mi
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

fakat
sosa -》necip
ozzy -》ismail
değişikliklerini Bilic yapsa ne anasi bacisi ne gitarı beresi kalirdi.
Şenol hoca yapti kahraman oldu. kimse hoca ne ayaksin demedi
bu da bizim taraftarın yavsakligi

Sosa > Necip gayet ideal hamleydi. Orta saha yol geçen hanına dönmüştü. Sosa'nın bu sezon çokça bir etkisi yok. En iyi oynadığı maçlarda bile geçen seneden uzak. Necip'te gerçi bu sezon ki diğer maçlara göre yine eksik kaldı ama Fener'e karşı normal. O yükü kaldırmak her babayiğidin harcı değil yine en azından sıçmadı.

İsmail tartışılır ama hücuma çıkarken geride de baskı yapacak adam olsa iyi olur demiştir. Quaresma mesela bir gol daha için etkili değişiklik olabilirdi ama İsmail'in 15 metre falan depar atıp, açı kapattığı ve top kazandırdığı bir pozisyon vardı girdikten sonra ki orada ben de ok dedim.

Skor edilmiş maçı tutmak için gayet mantıklı yapılmış hamlelerdi. Nihayetinde öyle ya da böyle skor tutuldu. Bilic skor bulamıyordu ki bu çeşit hamleler yapabilip, skoru tutup maç kazansın.
Sosyal ağlarda paylaş

İsmail ve necip hamlesine nasıl kötü kararlardı diyorsunuz siz ya? abi gerçekten futbol yorumu filan yapmayın , fenerin kalecisini hala rüştü olarak bilen kişi olarak kalın siz.. volkan şen bizim sol kanadı ne yaptı hatırlıyormusunuz ismail girene kadar? kaç pozisyon filan oldu orda? ismail pas verememiş filan ; futbolu sadece pas vermek ve atak üzerine şekillendirmeniz priceless. Necip zaten söylenecek birşey yok , atibayı rahatlatmak ve fenerin 3 ortasahasına karşı destek oluşturmak içindi. yani nedir sizin futbol doğrularınız anlamıyorum ki? olcay filan da kötü oynamıştır size göre , hiç nani'nin sahadan silinmesi filan önemli değildir mesela sizin için.
Sosyal ağlarda paylaş

2.yarıya ilave olarak tosic -> ismail değişikliği ile başlaması gerektiğini düşünüyorum. Tosic yine çok kötüydü, ne pas yaptı ne savunma, rakibin hızlı kanatları karşısında ezildi, hep pozisyon verdi.

Ozzie maçın sonlarında oyunda kalıp top tutup pas yapıp fb baskısını kırmak açısından önemli olurdu bizim için, çıkarmasaydı keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ahahahah ilk 3 pozisyonu izledim utandım ve kapadım, necipin yaptığı hareketin nesi faul ben anlamadım. velinin pozisyonlarda acaba niye sadece foto var video yok, velinin yediği bokları göstermemek için olabilir mi :D emrenin biliçe ettiği küfürlerden önce de biliçin sahanın içine kadar girerek alvese el kol yapıp sövmesini de koysalarmış keşke daha masum bir video olurmuş. devamına bakmaya bile gerek yok sdfdds
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

he he adamın boğazını sıkması kart değil çünkü önceisnde pislik yapmıştır.
Yaptıysa ikisine de gösterirsin, bu ne biçim savunma.

Gerçi zamanında emenike sivok'a kafa attığında hakem koşarak gelip sarı kart göstermemiş miydi? Ondan böylesiniz siz.

ben kart değil dediğim yeri gösterir misin? niye fotoğraflar var sadece diye sordum. ondan böylesiniz siz önce ilkokul 1 den okuma ve okuduğunu anlama dersleri almanız lazım :(

çok garip ya gerçekten, tek kelime yazmadığım şey hakkında adam önce sinirleniyor üste çıkmaya çalışıyor sonra bir de siz böylesiniz falan deyip atarlanıyor ya ahah yine dün akşam tinerler iyi kafa yapmış :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...