Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyku ve Sinir

Mal

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

günde 30 liradan nasıl bir para biriktirdin de bütün kış yetiyor lan sana, kaldı ki o 30 liradan su içmedin mi evde sifon çekmedin mi, vallahi anlamadım sdfs

Hahahahsfg güldüm. kira gelirim var ona takviye işte. Ayda 100-200 takviye yetiyor. yazlık yerdeyim şuan su sifon bedava.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

lynda hakkaten o kadar iyi mi ya?

Hemen her konuda baslangic ve orta seviyede materyal var, gayet zengin ama bi ucundan gireyim, uzman olarak cikayim dersen cok etkili degil.

Plural Sight var bi de genelde IT alaninda topiklerin oldugu, onlar baya baya iyi bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Esas meslek ne? Var mi yoksa camis gibi yattin mi simdiye kadar? =) Bi de Ingilizce falan ne durumda?

restorasyon birde grafik tasarımı bölümlerini bitirdim. işletme 2. sınıftan bıraktım istesem devam ederim. ingilizce var. html css felan bilgisayarda yapamayacağım şey yok. o kadar çeşitlilikte iş yaptımki unutuyorum haa lan ben bunuda yapmıştım geçen diye. bi mağazada satış danışmanlığı kaldı onada el atcam bi ara.
Sosyal ağlarda paylaş

E dedigimi yap o zaman. 32 gec bi yas degil oturup bi meslek edinmek icin. Hani bekcilik yaparak gecmez hayat onu diyorum. Ki ilerde issiz kalma ihtimalin yuksek.

Bi suru seyi yarim yarim bilen adam oldugundan bir seyi tam bilen adam olma yolculugun uzun surmeyecektir. Her sekilde win-win.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...