Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyku ve Sinir

Mal

Öne çıkan mesajlar

gece çalışmayan anlamaz
evde bilgisayar-tv başında sabahlamaya da benzemiyor başka bi yerde gece çalışmak -ben öyle sanmıştım-
geçen kış gece shiftinde çalışıyodum istanbul'da bi hostel'de haftada 2-3 gün, resmen psikolojim kayıyordu acayip marjinal düşünceler teslim alıyodu falan öyle diyim sinir falan da oluyor doğal olarak.
tabi çalışırken okuyup sosyal hayatımı da idare etmeye çalışıyodum. o işler öyle olmuyomuş anladım ettim, çıkardım vurdum masaya sabah-akşam shifti yoksa ben yokum arkadaşlar dedim. anlaştık neyse.

gece çalışmamanı tavsiye ederim özetle. gece dediğin insana en ait olan şey bi de ya. çalışırsın da tutkuyla bağlı olduğun bir iş için çalışırsın. elalemin işi yürüsün diye çalışmak çok sıkıntı geceleri
Sosyal ağlarda paylaş

burası öyle kurumsal biyer değil. çalışmak denemez yaptığım şeye. aile dükkanı baba ve çocukları işletiyor. dışarda bir sürü çanta oyuncak elbise stantları ıvır zıvır deniz yatağı simit felan var. bütün gün ayakta yoruluyolar zaten onları hergece içeri al sabah yeniden düzenle çantaları as mankenleri çıkar birsürü iş. tanıdıktı zaten gel dur dedi geceleyin. dükyan kapanmıyor zaten içerdeyim. masada oturup internete giriyorum.

8 de yatıyorum 15:30 da kalkıyorum. saati şaşmıyor 7-8 gibi o sinir gıcıklık dediğim şey başlıyor. şunu yap bunu yap demekle geçecek bişey değil. finlandiyalı bi kızla sevişsem şu an saçı ağzıma girdi diye suratına tükürürüm sanırım sdf.

10 gün sonra bırakıyorum zaten para biriktirdim bi kış yeter bana.

uyku düzeninin tersine döndüğü için böyle olduğunu bilince kendine hatırlatınca geçiyor. ama çok ilginç bi deneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...