Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Gençlerbirliği - Beşiktaş @ 21.09.2015 20:00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Oylamada bile 1-1 demiştim ahahss..

BJK iyi takım bence GS den kesinlikle daha iyi. Atiba gibi bir adam FB de olsa çok acayip olur işler, hoş Pereira ona da bir taktik uydurur bize gelmez. Neyse. Gomez bence sper transfer, hareketli herif ne yapacağı belli olmayan adam gibi. Töre için hala overrated adam ilan ediyorum, hızı dışında bi m.ok yok. Her türlü Q7 yi tercih ederim assfsf.

Ayrıca Aydunus a rağmen 1-1..pfff..asdfsfs
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 45 dakikadaki rezalete gitti maç, kına yaksınlar q7'ciler. ikinci yarı yokluğunda necip'le pozisyon vermedik. kapanmaya ittik adamları...

ucuza aldık, alternatif olarak sorun yok diyordum q7 içinde allah benim de belamı versin. romantiklik yaptık mal gibi...

3 maç yaktı bizi, birini neyse ki rakip kötüydü aldık. artık şu adamı oynatmasın şg sokarım isyan eden kalleş taraftara da...
Sosyal ağlarda paylaş

Güneş an iti barı iel bence en iyi taktiği oynatıyor BJK ye. Bugünkü kaza ama, kendimce önceden gördüğüm kaza. Querasma'yı bazı tanrılar istiyor diye kesersen bugün nalları dikersin işte. Çünkü bu takımda Querasma gibi adamlar +96 ya kadar ne yapacağı belli olmaz. Töre gibilerin ne yaptığını ya da yapacağını az çok bilirsin.

Gomez i eleştiren, kendi taraftarı bir aynaya tekrar baksın. Adam bu ligin gol kralı olabilecek kapasitesinde. Eğer Şenol kimseyi iplemeyip, çarşıysa çarşı al başı der kafasına göre oynatırsa BJK her türlü şampiyonluğa oynar. Bizden kesinlikle daha iyi oynuyor, en azından taktik var. Beğen-beğenme. Ha bide denge-menge yok, oynuyor işte.

Neyse 1-1 nazar boncuğu (afahgshhs beter olun).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...