Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #2

quixef

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

dana22 said:

sostizm said:

Perdeci bi arkadaşla konuşuyorduk kendi dükkanında, 8 yılda 3 nişan bozuldu bu dükkanda, gelinin perde beklentisi ile damadın maddi gücü uyuşmadığı için demişti.

hay...belki de daha hayirlisi oluyordur..o formatin evlenip yuvam kurtulsun diye cocuk yapip hepsini birakip 3. sahis ile kacani da var..her iste var bir hayir..

Beni çok etkilemişti ama perdecinin hüznü. Biri şu şekilde olmuş...

Anne teyze ve damat adayı gelmişler perdeciye. Gelinin teyzesi almış sazı eline, renge modele bile bakmadan EN PAHALI olanları başlamış dizmeye. 16 000 TL toplamına dayanınca perde damat, ben bunu karşılayamam, biraz zaman geçsin ileride evimize uygun, beğenimize uygun yeni perde alırız deyince Teyze Hanım bağırmaya başlamış.

Madem gücün yoktu neden kzımıza talip oldun, edepsizliğin bu kadarı görülmemiştir vs vs.

Damat parmağından yüzüğünü çıkartmış. Sadece geline dönerek " çok özür dilerim. üzgünüm" deyip yüzüğü cam tezgaha bırakıp çıkmış.

İçeride gelin tek kelime etmeden ağlamaya başlamış, bu sefer de anne ben demedim mi sana bu adamda iş yok büyük sözü dinlemezsen başına daha çok gelecek var senin. Perdeci geline bir bardak su vermiş, kız gözleri yerde ağlamaya devam etmiş. Bir süre sonra önce anneyle gelin çıkmış dükkandan, en son teyze cam tezgahtan yüzüğü alıp çıkmış dışarı.

Olm lan çok üzüldüm amk ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...