Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fabrika 3 Takım Elbise (600 TL)

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Fabrika Network'ün markası değil, ikisi de Boyner'in altında Aymarka'ya bağlı, ikisi de son derece kalitesiz. Network aynı boku daha pahalıya itelediği için, bir de "OOO BEYMEN DE BOYNER'İN NETWORK DE BOYNER'İN O ZAMAN KESİN KALİTEDİR" düşüncesiyle insanlar satın alıyor.

Takım elbise alacaksanız azıcık daha biriktirin adam akıllı alın derim, nacizane tavsiyemdir.

Network düşündüğün kadar kalitesiz değil, zaten geniş bir fiyat yelpazesinde satıyorlar ürünleri.

Ayrıca her allahın günü takım giyecekler tabi ki ucuza arayacak. Özel günler, düğün, toplantı için ayrı alırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

konunun üstüne gelmesi baya ironik ve tesadüf oldu ama şu anda ayağımdaki pantol fabrika, nisanda almıştım.

sabah servise binerken basamağa adım atarken ufak bir cırt sesi gelmişti, pek bozuntuya vermedim ufak bir söküktür diye.

az önce tuvalette kontrol ettim alt taraf bildiğin yarılmış pantolon direk çöp. yaz diye ceketinide pek giymemiştim ceket yep yeni.

napcaz ceketidemi atcaz çöpe pff...
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Lord_Argos said:

Fabrika Network'un markası olduğu için ben hiçte kalitesiz bulmuyorum.

Fabrika Network'ün markası değil, ikisi de Boyner'in altında Aymarka'ya bağlı, ikisi de son derece kalitesiz. Network aynı boku daha pahalıya itelediği için, bir de "OOO BEYMEN DE BOYNER'İN NETWORK DE BOYNER'İN O ZAMAN KESİN KALİTEDİR" düşüncesiyle insanlar satın alıyor.

Takım elbise alacaksanız azıcık daha biriktirin adam akıllı alın derim, nacizane tavsiyemdir.

cahilliğe gerek yok, network fabikanın daha pahalı satanı değil
kullanılan kumaş ve boya daha kaliteli
ama türkiye de satılan en kaliteli ürün değil
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

benjani said:

fabrika ne, fakir misiniz

Bu mesajimdan sonra bu ve turevi turevi mesaj atan herkesi Pazar Alani'ndan suresiz banliyorum. Duymadim etmedim demeyin sonra.

axedice said:

Xaenin de her gün takım giyiyor, ve her birini gidip adam gibi kalitelisinden alıyor. Siz neden alamayasınız?

Ezik misiniz?

8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Fakir misiniz, ezik misiniz, 10 lira veririm mesajlarinin ban yemek sebebi bolumu azcik olsun temizlemek, adam etmek, eski islevine kavusturmak. Haliyle uyariyi alintilayarak siz de ayni seyi yapiyosunuz sevgili ahali.

Neyse konu emsal teskil etsin diye buraya yaziyorum yine.

Xaenin sonradan attigi faydali mesajiyla kurtardi,
axedice ve senko bolum bani aldi. Afiyet olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Di, o işe hiç girişmesen keşke, donanımhaberin pazar alanı bölümüne dönme ihtimali olabilir buranın, en ufak baltaya hemen gelmese iyi olur yani ban.

Sonuçta paticik'in pazar bölümüyle alakalı çok dev trollenebileceğini, dalga geçilebileceğini paticike yazan aşağı yukarı herkes biliyordur.

Ben pazara birşey koyarken veya yazarken üzerimden geyik dönebileceğini bilerek yazıyorum mesela.

Tamam olmuştur, sinirli bir anına denk gelmiştir öyle bir laf çıkmıştır ağzından banlıcam diye.

Hadi hadi kandırdım sizi iyi korktunuz ama... filan dersen biz de iki eğleniriz olur biter

imho
Sosyal ağlarda paylaş

yok bence gayet mantıklı. ilk girdiğimde birşeyler satabilirim diye düşünmemle, millet birbirine nasıl güvenip burada öyle bir işe kalkışır diye çıkmam bir oldu.

ben de yaptım sanırım 1-2 kere baltalayıcı hareket. ama yapmamak lazım. bu kısmı ciddi olabilir forumun.
Sosyal ağlarda paylaş

Baltanizi yapin yine ama insan gibi yapin.

Burda aynisini su fiyata satiyolar deyin mesela.

Ya da bence bi takimlar kalitesiz, su markaninkiler daha pahali ama fiyat/performans daha yuksek deyin.

Surdan kacirdiginiz lanet okuttunuz her adam forumun sonunu hazirliyor zira siz cete gobi takilip sadece sizin borunuz otsun, sizin istediginiz sekilde isler yurusun istiyosunuz lakin olay alisverise ya da ciddi konulara/bolumlere gelince biyle bi hakkiniz yok sorry.

Ya siz buna uygun davranicaniz ya da boyle bolum bolum forumun yarisindan banlanicaniz iste.
Sosyal ağlarda paylaş

forumun sonunu nası hazırlıyorlar, gidip köşedeki bakkalın önünde mi toplanıyorlar? gelip bizi mi dövücekler.

korkutmayın insanı. çok ah aldık burada biz zira.

ps: yalnız sadece noyanı alıp gelseler çok temiz dayak yeriz. guvvatlı bir şahıs kendisi gördüğüm kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...