Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung katlanabilir telefon

akirafes

Öne çıkan mesajlar

o parayı verirlerse samsung reklamında eti hoşbeş reklamı gibi oynarsın.

kaldır hoşbeşi koy samsungu.

Ana başlığa dönersek, çıkış fiyatı alışkanlıkların oturması 3 sene rahat tutunmaya çalışır model. Sonra diğer markaların benzer modelleri gelir zaten. Ha samsung yine en çok satan telefon olur yeni teknolojiye geçene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Afterdeep said:

Arkadaşlar hepinizin görüşlerine her zaman saygım sonsuz ama Samsung sevmeyenlerin çizdiği gibi bir tablo yok Türkiye pazarında. Evet çok model var diyeceksiniz, habire model basıyor diyeceksiniz ama o sayede de pazarda bir şekilde hakimiyet sağlıyor. Pazarlama taktiği Apple'ın tam tersi.

Çok eleştiren arkadaşların 4/3'üne Samsung yarın iş teklifi yapsa güle oynaya giderler diye düşünüyorum :)

Samsung birden fazla ulkede ayni isi yapan bir suru ekip bulunduruyor ve genelde ayni isi birden fazla ekibe verip, en tatmin edici olan sonucu implemente ediyo cihazlarina. Bununla da kalmiyor, marketteki en iyi adamlari toplayip bir araya getirmeye calisiyor. Haliyle orada ise girdigin zaman, bilgini, ufkunu, yolda gorsen "agam opeyim" moduna girebilecegin insanlar gelistiriyor. Beraber calisip beraber proje gelistiriyosun.

Buna ragmen diyosan ki telefonlari kotu, calismam, e hayatta basarilar...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bazı arkadaşlar o kadar komik ki gerçek hayatta merak ediyorum kendilerini :) Amatörlükle ne alakası var?

Ben satışçıyım, sevmeyip inanmadığım bir ürünü satamam, o nedenle de çalışamam, denklem gayet basit. Sen sözüm ona "profesyonel"olup hergün söylenirsin sevmediin malı satarken, ben sözüm ona "amatör" olup sevdiğim markada, inandığım & sevdiğim ürünü satarım.

Zevkler renkler tartışılmaz, her konuda böyle şeyleri tartışmaktan vazgeç artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Sevmediği ve / veya inanmadığı bir ürünü satmaya çalışan satışçı ANINDA belli oluyor. Dolayısıyla ben arkadaşa katılıyorum. Profesyonellik falan güzel şeyler de satış çok ayrı bi olay, ve insan ne kadar pro olursa olsun bir noktada açık veriyor kendini. Zira satışçı ne kadar proysa satın alanlar da bi o kadar profesyonel artık.

Ha Samsung'da her türlü çalışırım, zira telefonlarını beğeniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum sevmediğiniz ya da bağ kuramadığınız birşeyi satmak bence zor ve anlamsız. Yukarıda da dendiği gibi satınalmadaki adam da bir şekilde bu enerjiyi alabiliyor ki riskli birşey bana sorarsanız. Satışçı gözü ile bakmanız lazım anlatması zor birşey benim için..
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman bu argümana göre senin "ben samsung sevmiyorum ve çalışmam" demen lazım.

Ama sen "buradaki insanların 3/4'ü samsung'da iş olsa koşa koşa gider" dersen milletin de seninle aynı düşünmesi gerektiğini söylüyorsun.

Ha ayrıca sadece satışçı perspektifinden bakarsan olaya haklı olabilirsin. Samsung'un tamamı satışçılardan oluşmadığına göre, diğer departmanlarda sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...