Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Peki iki pokemondan hangisini evolve edeceğime IV kullanarak karar vermek istiyorum ama tam nasıl yapıcam bilemedim. Yani bi tanesinin IV değerleri
LvL19
Maximum : 80.0%
Average : 67.0%
Minimum : 51.1%
Çıktı diğeri mesela
LvL17
Maximum : 91.1%
Average : 78.2%
Minimum : 62.2%
Ve Sonuncusu
LvL17
Maximum : 93.3%
Average : 76.6%
Minimum : 60.0%

Şimdi hangisini Evolve yapmalı?
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

Nako said:

Nasıl yüklüyoruz ios'a?

Bir link verdiler hipstore mu ne, şu anda yüklenemiyor diyip duruyor.

Oyundan mı bahsediyorsun? Eğer öyleyse eski sayfalarda birisi avustralya hesabı açmıştı paticik için. Apstore'a o hesapla giriyorsun indiriyorsun direk bu kadar.

Oyunu yüklemiştim ordan, dün "new version, update" vs dedi, yüklemeye çalışıyorum aynı linkten, şu anda yüklenemiyor hatası veriyor.

Yok mu kimsede bu problem?
Sosyal ağlarda paylaş

bunu normal olarak nasıl göreceğini bilmiom ben bot kullandığım için bot programının arayüzünde ivleri gösteriyordu. 1-2 sayfa geride bu durumu açıkladım kısaca ne kadar çok iv o kadar iyi pokemon.

Absolut said:

Peki iki pokemondan hangisini evolve edeceğime IV kullanarak karar vermek istiyorum ama tam nasıl yapıcam bilemedim. Yani bi tanesinin IV değerleri
LvL19
Çıktı diğeri mesela
LvL17
Ve Sonuncusu
LvL17

Sosyal ağlarda paylaş

majör değişiklik illegal işler için var, şu an botlar çalışmıyor, sanırım ssle geçmişler artık bir ip üzerinden birden fazla kişi gelirse marklayacaklar falan. mesela ben evde pcden birden fazla bot açsam büyük ihtimal gg olacam ancak botcularda halen bot yapıabilir durumunda diyorlar ne kadar doğru bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyleyse bu durumda benim en alttakini evolve etmem gerekiyor değil mi mantıken.
sleepingdeath said:

bunu normal olarak nasıl göreceğini bilmiom ben bot kullandığım için bot programının arayüzünde ivleri gösteriyordu. 1-2 sayfa geride bu durumu açıkladım kısaca ne kadar çok iv o kadar iyi pokemon.

Absolut said:

LvL19
Çıktı diğeri mesela
LvL17
Ve Sonuncusu
LvL17

Sosyal ağlarda paylaş

burada sanırım %100 bir durum yok öngörmüşler botda ise kesin olarak kaç iv varsa görüyorsun en yüksek cpli pokemona yükleniyorsun.

Absolut said:

Öyleyse bu durumda benim en alttakini evolve etmem gerekiyor değil mi mantıken.
sleepingdeath said:

Absolut said:

LvL19
Çıktı diğeri mesela
LvL17
Ve Sonuncusu
LvL17

Sosyal ağlarda paylaş

ya google hesabı girişini istersen site üzerinden yapıyosun, istersen authenticator kullan diyorsun. authenticator kullan dersen seni google'a yönlendiriyor. böylece girişini normal google üstünden yapıyorsun ve google sana bi auth. kodu veriyor. o kodu da advisor'un loginine giriyorsun.

auth. olayı bana güvenli geldi şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...