Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

cagrus said:

2 kere 1 er dolarlık poke coin alınmış benim karttan fakegps dalgasıyla walletta ödeme yöntemi varsa pcden girdiğiniz pokemonlarda falan güvenli değil.

google otomatik iade etmiş ama.

poke coin alındığına emin misin?kart filan kaydettiysen google 1 dolar çekip, yatırıyor galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bugün mesai bitiminde ofisin hemen yakınındaki iki gym'i patlattım. 300'lük de birer pokemon koydum. Ben kırmızıyım, arkadaş mavi. Ben defender bonusu aldıktan sonra arkadaş saldırıp o da bonus toplayacak, niyetimiz bu. Bu arada bir yol üzerinde 4 tane gym var, ilk ikisi 300-400 metre falan yukarda.

Ben gymleri aldım, arkadaş girmeye çalışırken uzaktaki gymlerin de maviden kırmızıya döndüğünü gördüm, dedim elini çabuk tut bak yükseltecekler seviyeyi alamayacaksın. Neyse bu kamil bağlanana kadar önce ilk gym lvl 3 oldu, 3 eleman 600~800 civarında pokemon yerleştirdiler. 1 dakka sonra iki numaralı gym de aynı şekilde el değiştirip seviye yükseltildi. bi dakka geçmeden 50 metre ödedeki 3. gym de aynı akibete uğradı. 4. ve son gym yanında oturuyoruz biz,yaklaşmadan alınabilecek bir yer değil bu arada. kim gelirse kabak gibi görünüyor. lokasyonu biraz saçma yerleştirmişler, binanın içinde kalıyor gibi bir durum var. Bekliyorum ki tanışalım falan, beraber bir şeyler yaparız. Bi baktım 4 numara da lvl 3 olmuş, ama gelen giden yok.

TL;DR: sçıcam fake gps'inize.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben su sıcakta yuruyemedigim aksamları da surekli serverlar gittigi icin actım bir PTC account u evden oynuyorum oyle. Ama serverlar duzelince asıl accountuma geri donerim heralde.

Bu arada ne yapman gerektigini (top atmak hangi yerde 3 4 lurela takılcagını bilmek falan) ogrendikten sonra baya hızlı kasılıyor zaten ilk 12 13 level ondan sonra cıkan pokemonlar da gym vs icin gayet yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark söyle anlatayım, bir saatte lvl 6 dan 10,5 a geldim durduğum yerde.pokestoplar arasında haritayı bile kımıldatmadan gezdim.lucky egg atıp nevar ne yok aldım.su olaydan sonra hiç anlamı kalmıyor gezmenin, tek sorun yumurtalar hiç dolmuyor, bir saatte 1 km doldu

Fake gps yapanlar:abi bölge belirleyelim tüm pati orda takılalım, gymleri falan alırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da adamın yaptıgı sey senin pokemon oynamanı etkilemiyorki? Parka gidip oturacagına evinde oturuyor oyle cok aman aman birsey degil yani. Yaptıgın benzetmenin bir alakası yok. Bizim evin 5 dakka yukarsında 4 stoplu full lurelu park var. Alıp sarj aletimi orda otursam ne olacak burda otursam ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Tamam da adamın yaptıgı sey senin pokemon oynamanı etkilemiyorki? Parka gidip oturacagına evinde oturuyor oyle cok aman aman birsey degil yani. Yaptıgın benzetmenin bir alakası yok. Bizim evin 5 dakka yukarsında 4 stoplu full lurelu park var. Alıp sarj aletimi orda otursam ne olacak burda otursam ne olacak.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/d1/09/1b/d1091b83feb93372dade1f17237c7619.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Allahın siktir ettiği yerdeyim. En yakın pokestop 3km ötede ve onran sonraki pokestop 25km ötede. Bir tane gym var oda 5km ötede. Şimdi bana söyler misiniz ben nasıl fake gps kullanmadan oynayabilirim bu oyunu? xD

Bende isterdim kitabına uygun olarak oynamayı da böyle Kırıkkale falan gibi biryerdeyseniz gg direk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...