Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yan komşunun kedisi

benjani

Öne çıkan mesajlar

yan daire öğrenci evi.bir süredir bizim kattan miyavlama sesi geliyordu sürekli,çatıda filan kedi mi mahsur kaldı diyordum.kapıcıya sorduk yan komşununmuş, kediyi evde bırakıp memleketlerine gitmişler.geçen bir kız arkadaşları geldi, bizden süpürge istemeye.ona sorduk, kedinin yemi bitmiş.ona bakmaya geldim, haftaya kendi evime götürcem dedi ama götürmedi daha.kapıcıya anahtar bırakmışlar, yem versin diye.pazartesi 4.kattan camdan atlamış kedi, bizim kapıcı bahçede bulmuş, geri eve çıkarmış.bacağı incinmiş diyordu.sürekli miyavlayıp duruyor, sesi geliyor bizim daireye.telefon numarası filan da bırakmamışlar, ne yapmak lazım?

öğrenci oldukları için bayramdan önce geleceklerini sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

bina 4 katlı, kapıcı her gün geliyor zaten, yem filan veriyor.camdan atladığı için bir hasar almış mıdır?

bacaklarda kırık çatlak vs olabilir
4cü kat normal değil baya yüksek

al anahtarı vet bul bi tane git
dönüştede arkadaşlara sopayla giriş
Sosyal ağlarda paylaş

geldiğinde efendi gibi anlatırsın abi neden hırsızlık olsun, canlı bu sonuçta. kimse hırsızlık demez ona. ne biçim hayvan bakıyorsunuz, oyuncak mı bu, yemek su vermeden, gerekli önlemleri almadan tek başına bırakıp bu kadar süre gidiyorsunuz diye. arkan sağlam olsun ama kavga çıkarsa dayak yeme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...