Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

MMR Seeding

To make the matchmaking experience as smooth as possible with the introduction of new game modes and ranked systems in Season One, Unranked Draft Mode and Hero League will use a player’s Quick Match MMR as a guideline for players first entering these queues. Similarly, Team League will continue to use an average of all players’ Hero League MMRs as a guideline to determine how new teams will be matched. After Season One, the system will use Unranked Draft instead of Quick Match MMR as the guideline to determine a player’s initial Hero League matches.

Note: The Quick Match to Hero League seeding will not apply to players who are currently active in ranked play; in these cases, the system will use preseason Hero League MMR to determine their initial Season One matchmaking.

Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Bir dk şimdi, Hero leauge rankini, sadece HL oynadığın 10 maç belirlemiyor mu ya?

eğer daha önceki sezonlarda oynadıysan, mevcut bir mmr'ın varsa o kullanılıyor eğer yoksa QM attığın oyunlara göre seni placement maçlarını oynatıyor. atıyorum hiç mmr'ın yok ve inanılmaz düşük qm mmr'ın var, hl placement oynadığında seni silver,gold, bronze civarında adamlarla placement oynatıyor. çok yüksek ise de plat, dia elemanlarla placement oynuyorsun. placementların da alt üst limitleri var mesela önceki sezonu gm bitirsen bile yanlış hatırlamıyorsam max dia3 olabiliyorsun. haliyle bronze, silver, gold gibi düşük mmrlı oyunların da max bi derecesi var herhalde silver3, gold3 falandır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya alt liglerden tırmanmayı da gözünüzde büyütmeyin. Evet sinir bozucu olabiliyor, evet eğlenceli olmuyor ama imkansız değil. Daha önce de yazmıştım ama tekrarlayayım. Her maçı tryhard oynarsan, her mapin ince noktalarını 15-20 dakika zaman harcayıp öğrenirsen (sallıyorum cursed hallow'da dakika 2'de Giantları, curse'ün son 5 saniyesi kendi bossunu almak gibi) bütün maçlara 1 level yukarda başlıyorsun.

Ha elbette ladderda çıldırdığım maçlar oldu tabii. Braxis'te takımın son pickinin solo lane Abathur aldığını ve bütün takım compunun içine ettiğini gördüm. Ama tırmanmaya engel değil.

GIT GUD!
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Her maçı tryhard oynarsan, her mapin ince noktalarını 15-20 dakika zaman harcayıp öğrenirsen (sallıyorum cursed hallow'da dakika 2'de Giantları, curse'ün son 5 saniyesi kendi bossunu almak gibi) bütün maçlara 1 level yukarda başlıyorsun.

dün sinirden silememişim oyunu, mal gibi tekrar girdim cursed hallow geldi.

curse'un son 5 saniyesinde ben başlattım, çeyrek can gitti öyle geldiler küfretmeye başlayınca. o boss gitti %10 bıraktı rakip coreda. dedim ki toplanın, alttan giriyoruz curse gelince ki o arada boss çıkardılar rakip, onla yürüdüler ki full takım yürüyorlar. bakın gelin, BAKIN GELİN VURALIM ŞANS BU.

Gelmediler tüm takım savunma yaptılar, %100 inv'den %10'a maçı verdik. tek başıma gittim varian ile yetemedim...

Sen TRYHARD oynasan da imkansız, aşırı şans olacak işte üst üste iyi takımlar gelecek başka türlü oyun becerisi ile o seviyelerden çıkmak imkansız.

Hayır lafta dinlemiyorlar, dinle bi dene ya. Mantık kursan dediğim üstüne yapalım dersin, deneyelim dersin...
Sosyal ağlarda paylaş

şu anki 6 map rotasyonda nazeebo OP, takımdan biri oyundan çıkmazsa veya 15 kere gebermezse direk kazanıyorsunuz

ve bu şekilde "this season" başlığında nazeebo win rateim %67'ymiş

dünden beri 21 maç yapmışım maç yapmışım nazeeboyla, 6 kez yenilmişim, yeminlen hepsi ya offliner ya da 15 death samuro hede

mm bu kadar harika yani
Sosyal ağlarda paylaş

diamond oldum nazeeboyla ehueh, nazeebo gösterince 3. 4. pickden support alan sağduyulu adamlar denk geldi hep gerçi ben de anlamadım

spider değil full wall of zombies+blood ritual, hero damage çok daha düşük ama utility inanılmaz şu map poolda

towers of doomda spider+wall+2stacktoad+garg, tek ability cycleı tek başına fort alıyor level1 questi tamamlanınca
sky temple pve
braxis holdout pve
hanamura direk kim tier1 fortları pushlayabilecek mapi
infernal shrinesda objective anons edildiği 20 saniye içinde ters lanede mercleri al, blizzardın üstün asimetrik map dizaynı sayesinde bot lane khazra kampı geri giden yoksa core hpsini yesin, hatta yine o üstün dizayn sayesinde level1de bot lane moonwell alınıyor
bir tek cursed hallowda bir extra avantajı yok

en güzeli de flavor of the month genji kıçınıza girip deflect açtıktan sonra toadların dotundan ölmesi
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

nazeebo nun kurbagalari ulasana kadar adamlar hearthstone atıyor ya. sevmiyorum o yuzden.

kurbağaları uzaktan atmıcaksın abi, melee rangea girip shotgunlayacaksın, hayvan gibi bir dot koyucaksın tek bir adama

ve üstünde focus varken atıcaksın kovalayan adam hepsini yicek
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süredir gelen en saçma sapan hero bu olabilir ya asdfjasd

abi aldım bugün ilk iki oyun alışma süreci sonrasındaki oyunlarda arkana yaslanıp la la la la la diye oynayarak oyun kazanıosun.

ilk ve orta seviyede tank build güvenli fakat pilot stance build gidip tryhard oynadığında ortalığın ağzına ediyo hero.

pewpewpew ftw

fakat bunny jump aşırı eğlenceli bi ulti. kalabalık tf'lerde, skillerin havaya uçuştuğu fightlarda atlıyosun araya izliyosun şamatayı lel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...