Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

önceden bir kaç kişi denedik MMR a bakmadan iyi oynadığını söyleyen arkadaşlarla ama ne yazık ki istediğimiz hiç bir sonucu alamadık bu yüzden kriter oluşturmaya karar verdik arkadaşın dediği gibi.Yani bir de 3.5+k mmr'ın yüksek olduğunu düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Son patch geldiğinden beri oynamadım malum pc gg. Ama izlediğim kadarıyla chromie bok tier.
Oynaması da keyifsiz duruyor. Yani uzaktan pıtı pıtı vurup uuuv in your face diyeceğime pata küte giren hero seçerim hani mevzu keyifse :)
O uzaktan vurma işini zaten liming fazlasıyla yapıyo.
Sırf değişiklik olsun herosu gibi göründü bana.
Sosyal ağlarda paylaş

illidan geldi mi zten kesinlikle kaçmıyorum asfads

aynen uzaktan çalışıyorum işte şu finiks dalgasını fullüyorum, çok ağır vuruyor 1 ekran uzaktan çat çut vuruyorsun hele ilk skille combolarsan fena oluyor 16 dan sonra. ama kesinlikle çok sıkıcı hero, li ming her türlü favori herom olmaya devam.
Sosyal ağlarda paylaş

abi karakterleri de çok fena, 7 dakikada 5er kere öldüler adama feedleyip durmayın dedim cevabı en düşük damageli li ming konuşmazsa sevinirim oldu. at kafası mal gibi dalıp dalıp ölüyor oyunun başında daha sonra benim damageim düşükmüş müş. oyun sonunda top damage olunca şimdi konuşabilir miyim deyince de cevap vermiyor sdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi düşük MMR'da onun acısını ben çok çekiyorum. Herkes bir yürek yemiş, herkes bir Tarkan. 4 player'ın arasına supportsuz atlayan Illidan mı istersin, Frontend'de tüm takımdan önde yürüyen KT mi ararsın, hangi fantastik taktiği geliştirdiğini bilmediğim, team fightta dolanıp karşı takımın arkasından girmeye çalışan Morales mi sorarsın, hepsini yaşadım. Hani ben çok iyi bir oyuncu değilim, kendimi biliyorum. Ona göre temkinli oynuyorum, ölmemeye çalışıyorum ama maç bitince de 2, 3 oyuncu benim 2-3 katım ölmemişse şaşırıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...