Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Loex said:

1 haftadır oynuyorum ne kadar başarılıymış bu oyun ya item falan uğraşmadan skill + talent sistemi çok iyi olmuş.

Her oyun aynı map farklı kurallar çok eğlenceli

monotonluğun m si yok

tebrikler blizzard

ewt oyunun bırcok mobadan ıyı oldugu ortada ama soyle bı sorunu var lolden,dotadan solo playe alısmıs adamlar gelıp bu oyundada solo play yapmaya calısıyorlar takım gorevlerını tamamen bırakıo adam ve ezılıyorsun ayrıca comeback denılen olay cok zor bı takım 2 lv avantaj almıssa buyuk ıhtımal o oyunu kazanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

2lvl farki kapatmak bi teamfighta bakar da 9-11 ise yattara

anlatmaya calıstıgım olay o zaten team fightta 2lv ustun olan tarafın damagı ve hpsı daha yuksek dolayısı ıle cok avantajlı ustun olan takım ayrıca dedıgın gıbı 9-11 11-13 14-16 18-20 gıbı durumlarda extra talent avantajıda oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen kesinlikle takım oyunu o yönden popüler mobalardan çok farklı hele kendi takımın olsa çok çok daha eğlenceli olur.Takım oynamadığın her oyunu kaybediyosun.

Ben şahsen hiç euro harcamadım henüz beğendiğim heroları gold ile almayı düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kaç euro harcadın oyuna doğru söyle

olm biliosun senle oynarken bana baskı kurdunuz 5 euroya starter pack aldım ondan sonra hiç bişey almadım das. Öle skin mkin alan kasan bir adam değilim. Sevdiğim heroları da sürekli quest ile para biriktirip alıyorum. Bir ara Arcane ile her gün atıyorduk da şu arlar Overwatch a sardığımdan Hots ile çok ilginemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyundaki comeback diğer mobalara göre daha az ihtimal diyen adam lütfen oynamasın. Ya da oynasın çok da fifi.
1000 küsür oyun oynamışım nerelerden ne comebackler gördüm sayısını hatırlayamam. Bütün oyun üstün olup 30a 0 gibi bir kill/death ratioda dakika 18-19da takımın bir seferlik wipeı ile 30 saniyede oyun kaybetmek filan.
Sosyal ağlarda paylaş

valla tamam kazandık yaa diye salıp oynadığım oyun pek hatırlamıyorum. ki zaten öle bişeyede gerek yok. kazanıyosan vuruyosun bityiriyosun oyunu. aman kuleleri itme aman farm gibi lamer tempoyu dusurek oyunu normale gecen suni seyler yok cünki oyunda. dangır dungur oynanıyo. bunlara rağmen comeback cok mümkün cünkü öle yani adamlar yapmıs.
Sosyal ağlarda paylaş

daha oyunun basinda aglayanlari blockluyorum ben o yuzden.
bazilari birakio falan direk report

bu arada 3 aydir oynamiodm 1 gun oynayabildim
necroyu aldim hemen
cok guzel olmus ama keske bonespritte olsaydi
onun disinda cok ii bi cc

li ming biraz op olmus sanirim ama bence daha insnalar onu primelamayi ogrenememis.
worgen meh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...