Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Madcat said:

2 maç arka arkaya kazanıyorum, ondan sonra beni seçiyor sistem ban'lama için, oyun başlarken rank'lere bakıyorum ben 29, takım arkadaşlarım 35- 32 -33 -31,

karşı tarafa bakıyorum 27-29-28- 1 tane maxiumum 30 var.

matchmaking'inize sokayım, tamam benim seviyem yukarlarda ama 2 maç 35.levelda kazanan adam nasıl benle 27 rank'lik kısmen düzgün oynayan adamlarla eşleşiyor ki?

of kanser olcam.

29 ile rank 10 arasında fark yok yalnız onu belirteyim de.

rank 8 altıında biraz hareket başlıyo, üzeri kontrgerilla illidanlar, march of murlocks giden kurkylerle dolu.

0 mekanik 0 teamplay
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle yapmak lazım zaten :)
Dün önceki oyunda sokarım oynucagınız oyuna diyip ben ve bi random adamla geyiğe vurduk. Neyse yenildik onu. Sonra whisper attı gel beraber oynayalım trolleyelim diye. Tamam dedim aldım murkyi. Full slime buils yaptım, yarın yokmuş gibi öle öle q spamladım. Oyunu kazandık. Nasıl yendik diye kahkaha attık tüm tim.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

oyun beni direk rank 4 mü 5 mi ne başlattı hep rank 1 adamlarla oynuodum öyle iyi de sayılmam aslında, rank 30 falan nası olunuyo abi

abi işte çoğu insan öyle başlamış, benim oynadığım zamandan mıdır nedir, o sıralama maçlarında 0 mı çektim ne günah işledim bilmiyorum 30'lardan başlattı işte hep.

ya 32 ile 29 arası bile fark ediyor diyorum ya, arkadaş varken 20 civarındaki adamlar ile giriyordum pickler dışında her şey yolunda gidiyordu.

neyse gece yatmadan son 2-3 maçı kazandım da huzura erdim.

free hero week bitsin artık, her yer nova falan.

yiter.
Sosyal ağlarda paylaş

cidden ne oldu lan bu oyuna ya skeyim boyle işi lan dotada bile böyle olmuyodu

ne kadar sikik sokuk adam varsa geliyo lan 1 haftadır.

2 sayfa loss dizdim lan, healer tank almak yerine chogall alanlar mı istersin 3 spec alıp trolleyenler mi

noluyo amk rank 7den rank 19a indim

Sosyal ağlarda paylaş

Abiii cok harika olmus tracer ya, level 5 e getirecek kdr oynadim. İnanilmaz keyifli oluo combata girmek. Cok ii hero damage ve takedown yapabiliyorsun. Buildi kendi kafama gore yaptim ama sanirim net oldu bakalim pro abilerimiz metasini nasil yapacak.

bir de bu tabi;

https://www.youtube.com/watch?v=XlbWKyc3JZA
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

2 sayfa loss dizdim lan, healer tank almak yerine chogall alanlar mı istersin 3 spec alıp trolleyenler mi

Bu oyunu bırakmamamın ana sebebi. Hayatımda gördüğüm en dengesiz sistem. 2500 mmr iken takıma -98 adam gelmişti. EVET EKSİ 98
Sosyal ağlarda paylaş

Sinowhatrecup said:

Esh said:

Bu oyunu bırakmamamın ana sebebi. Hayatımda gördüğüm en dengesiz sistem. 2500 mmr iken takıma -98 adam gelmişti. EVET EKSİ 98

Şu oyun çıktığından beri her zaman söylüyorum aylık para falan ödeyelim şu oyuna yoksa dota da bi bok yiyemiyen lol de bişi yapamayan adam nasolsa free kafasıyla balıklama şu oyuna atlıyo sonuç hüsran tabi.Geçen yazdan beri girmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...