Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabaha Karşı Sabiha Gökçen?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

paparnoz said:

Hayır birde Edremit'e 12 saate gidiyor demiş. İstanbul Edremit otobüsle 7 - 7.5 saat. Sabiha Gökçen'e git,orada valizi teslim et,check-in yap uçağa bin,sonra git valizi bekle daha uzun sürüyor.

istanbul'dan çıkana kadar 2 saat, alibeyköy'e girmesi sonra ataşehir falan derken üstüne feribot kuyruğu yoksa bile feribotta beklemesi en az 1 saat desen molaydı oydu buydu yine en az 10 saati buluyor.

ayvalık'a en az 30 kere falan gidip gelmişimdir otobüsle senelerdir, en kısa yolculuğum o da bir kere olmak üzere 2009 yılında 9 saat sürmüştü otobüs ile.

Gerçi Eylül'e giriyoruz yoğunluk vs. olmaz. Ben hep yazın başında ya da ortasında falan gidip gelirdim otobüslerle sadfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

taksimden sabiha gökçen havaş ile 45 dakika. ki saatleri belli, direkt kalkıyor saatinde.

beylikdüzü mecidiyeköy 30-35 dakika max, daha bile az hatta o saatte. yarım saatte bir olması lazım bunun da yanlış hatırlamıyorsam. bakar saatlerine yada sorar.

mecidiyeköy taksim 10-15 dakika taksiyle
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Ne kadar yanlış bir düşünce olsa da İstanbul'da özellikle işe gidip gelirken araba kullanmayı her zaman tercih ederim galiba. Yarım saat yol gidip milyon tane dallamanın saygısız ve terbiyesiz hareketlerini kutu gibi bir aracın içinde geçireceğime, müziğimi dinleyerek kendi başıma püfür püfür arabamda 1 saatte giderim.

Saatlerini kendin ayarlayamadığın bir işteysen tabi ayrı olayın boyutu.

Kojiroh said:

Kimsenin karıştığı yoktu da, çok abartmamak kaydıyla esnetiyodum ben de zaten. Ama dediğin doğru yani, arabam olsa ben de 30C havada 15dk boyunca milletin osuruk ve ter kokusunu çekip kendim de terlemektense 1.5 saat arabayla efil efil, rahat rahat gidip trafik çekmeyi yeğlerim sdf

http://hcakmak.com/uploads/images/ozel_sofor.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

abi o kadar para dediğiniz maks 25TL

ne oteli ya?

Kardeş üstüne 25 30 daha koy git otelde kal bunu anlatmaya çalışyıorum.25 30 lira fazladan ver yol sorunu yaşama.Gece vakti o kadar yol çekeceksin elinde valiz vs olacak belki.Ver 25 30 fazla otelde kal rıhtımdan atla servise git.Bne o kadar yolu çekerim 30 tl cebimde kalsın dersen saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Aluriel said:

taksimden sabiha gökçen havaş ile 45 dakika. ki saatleri belli, direkt kalkıyor saatinde.

beylikdüzü mecidiyeköy 30-35 dakika max, daha bile az hatta o saatte. yarım saatte bir olması lazım bunun da yanlış hatırlamıyorsam. bakar saatlerine yada sorar.

neyle 30-35 dakika suruyo max beylikduzu-mecidiyekoy?
Sosyal ağlarda paylaş

Gençler adam uçtu gitti konunun önemi kalmadı da 12 saatlik uykudan bahsetmiyoruz 3 4 saatlik birşey.O kadar yol çekmesinden iyi olduğunu düşünüyorum otel konusunun.Neyse arkadaş halletmiştir bir şekilde.Rıhtımdaki otelleri gözünüzde o kadar büyütmeyin travesti vs. hiçbirşey olmuyor zamanında kalmışlığım var yada bana denk gelmedi. :D
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

Aluriel said:

Aluriel said:

neyle 30-35 dakika suruyo max beylikduzu-mecidiyekoy?

Gece 3-4 metrobusle 35 dakika suruyor evet. 3 defa geldim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...