Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

https://www.change.org/p/steam-gaben-steam-comminity-valve-cs-go-dan-revolver-kaldirilsin-removed-revolver-from-cs-go?recruiter=71944044&utm_source=share_for_starters&utm_medium=copyLink

Evet arkadaşlar herkesin bildiği gibi cs go'ya yeni bir silah eklendi. Bu silah yüzünden oyun mantığı ve eğlencesi tamamen bitti. Eco round kalma diye bir kavram kalamdı. Bırakın silahın nerf yemesini bence direk oyundan kaldırılması lazım. Herkes zaten bu konuda tepkili. Oyun çok hızlandı. Roundlar çok kısa sürüyor. Herkes bu kampanya ya destek olursa çok sevinirim.

Yes friends, as everyone knows cs go or added a new weapon. This weapon is completely gone from the game logic and entertainment. Eco concept he was staying rounds remain. Let's eat, I figure nerf gun removed from the poles game. Everyone already responsive on this issue. The game has become much faster. Round very short. I would be glad if anyone or support this campaign.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen çeviri olmamış. Mantığını anlarlar. Ama yani change.org daki şeyleri de hiç sallamıyorum ben, hele Steam gibi ticari bir sistemde. Sialh oyuna girdi, yüzlerce skin-case satıldı. Şu saatten sonra tutup kaldıramazlar silahı. Çok acayip nerf yer, ama dediğim gibi bir aydan önce mümkün değil. ESEA banlar belki silahı kim bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

karşıda varsa sizdede var vuramıyorsanız siz yetemiyorsunuz abi yeter ağladığınız.

tamam op silah bende alıyorum adamda, adam vurunca gelip buraya op fixlensin demiyorum.

hayır bilsem awp alıp revolvera öldüğünüzü yine bir şey demeyecem, alıyorsunuz sizde becereniniz var beceremeyeniniz var.

fixleneceği %100 belli zaten, baydınız.

gidip olmayan ingilizceyle change.orga falan didinmekte cabası yani, zaten forumlardan alacağı feedbacki alıyor valve.

neden şurada aikonun vs ağladığını görmedim ben acaba?

csnin yüz karaları sizi, biz gayet eğleniyoruz revolverla.

Winners never quit.
Sosyal ağlarda paylaş

beni sevmeyen ölsün, ya çok ciddi yazmadım evet op silah evet nerflenmesi lazımda bir yerdede t ya da ct silahı değil. kendinizi bu kadar hırpalamayın dandik bir oyundaki silah için düzeltecekler sizde biliyorsunuz.

arkadaşın biri main oyun arıyorum demiş, seviyorsan böyle learning curveü olan şeyleri rocket league gel.

ayrıca beni bone'la kıyaslamayın ne olursunuz, aramızda 1 insan boyu fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

beni sevmeyen ölsün, ya çok ciddi yazmadım evet op silah evet nerflenmesi lazımda bir yerdede t ya da ct silahı değil. kendinizi bu kadar hırpalamayın dandik bir oyundaki silah için düzeltecekler sizde biliyorsunuz.

arkadaşın biri main oyun arıyorum demiş, seviyorsan böyle learning curveü olan şeyleri rocket league gel.

rocket league çok keyifli. dinleyin şu adamı. hele premade falan varsa yanınızda birileri kahkaha ata ata yardırıyorsun süper oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hollwanderrr said:

yazdım yazdım sildim ne diyim ben sana

ne diycen kankut. yazıp yazıp silmek yerine yazsaymışsın da ne diyeceğini görseymişiz.

yahu dengeli silah demiyorum ki. eski postumu getirip koyuyorsun da sanki dengesizliğini inkar etmişim gibi. çok komiksin valla...

cz75'in overpowered olduğu dönemde nasıl idare ettiysek bunda da idare edilir. gereksiz yere ağlayıp zırlıyorsunuz, abartılıyor diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

bone2 geldi. daha çekilirsin ama lectre seviyoru seni

2011'den beri sen çekiliyorsan merak etme diğer kişiler de çekilir...

Lectre said:

lel, al birini vur ötekine. bunu da 2013 kayıtlı üye söylüyor.
hahahaha çok güldüm cidden. yav arkadaşım senin kalıbın ne de beni kendinle kıyaslıyorsun, 1 insan boyu değil 40 fırın ekmek yesen bile yetişemezsin bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

karşıda varsa sizdede var vuramıyorsanız siz yetemiyorsunuz abi yeter ağladığınız.

tamam op silah bende alıyorum adamda, adam vurunca gelip buraya op fixlensin demiyorum.

hayır bilsem awp alıp revolvera öldüğünüzü yine bir şey demeyecem, alıyorsunuz sizde becereniniz var beceremeyeniniz var.

fixleneceği %100 belli zaten, baydınız.

gidip olmayan ingilizceyle change.orga falan didinmekte cabası yani, zaten forumlardan alacağı feedbacki alıyor valve.

neden şurada aikonun vs ağladığını görmedim ben acaba?

csnin yüz karaları sizi, biz gayet eğleniyoruz revolverla.

Winners never quit.

Bone said:

Aceace said:

Bırakın silahın nerf yemesini bence direk oyundan kaldırılması lazım. Herkes zaten bu konuda tepkili.

"abartılıyor" dediğim işte bu.
böyle diyenler varken "HAYIĞ HİÇ DE ABAĞTILMIYOĞ" denmesin bana.

Ahahaha.... Şaka mısınız? Ben CS:GO oynamıyorum. Yıllardır Fallout 4 harici FPS oynamadım. Beta 5'ten 1.5'e zıpladım. Sonra da sıkılıp bıraktım. . Bi kaç ayda bir turnuvada denk gelirsem izliyorum.

Bi de üstüne üstlük Google translate ile change.org'ta kampanya açacam öyle mi? Ahahahahah:D:D Ben kampanyayı görünce güldüm. Patiler de gülsün diye koydum. Lectre'yi okuyunca bi daha güldüm.

Aha bak kampanyayı başlatan buymuş.

https://www.facebook.com/gokberk.ergeneli?fref=ts

Şöyle fotoğraf çektireceğime boğazdan falan atlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

b0nventre said:

silver,nova,mge,eagle seviyesinin hoşuna gitmiş olabilir ama üst rankların hepsi yeni update e aglıyor. https://play.esea.net/index.php?s=forums&d=topic&id=717836

silver ile eagle'ı eş tutuyor olman gözlerimizi yaşartıyor. o üst ranklere söyle de l2p o zaman...

skin karşılıgı bir arkadaşı boostladım silver elite masterdan le ye adam hala le demekki arada bir fark yokmuş ve rankım global elite
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...