Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ben de başta hs kasıyordum revolverla, bir iki kere gövdeye tek attığımı gördüm, ya dedim tamam op baya ama 60 vuruyordur 70 vuruyordur meğer tek atıyormuş inanılır gibi değil bu ne lan

bi de koşarken tam attığım yere gidiyordu mermi zorlukla inanıyordum arkadaş söyledi zıplayarak da attığın yere gidiyormuş scout gibi ama şahsen denemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Jeeztro said:

kodumun silahı kalklana kadar competetive girmem bir daha şaka gibi ya

lel. amma abartıldı şu silah da ya. sırf bu yüzden oyunu oynanmaz görenler felan varsa awp'ye de bağırıp çağırsın oldu olacak.

silver,nova,mge,eagle seviyesinin hoşuna gitmiş olabilir ama üst rankların hepsi yeni update e aglıyor. https://play.esea.net/index.php?s=forums&d=topic&id=717836
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

silver,nova,mge,eagle seviyesinin hoşuna gitmiş olabilir ama üst rankların hepsi yeni update e aglıyor. https://play.esea.net/index.php?s=forums&d=topic&id=717836

silver ile eagle'ı eş tutuyor olman gözlerimizi yaşartıyor. o üst ranklere söyle de l2p o zaman...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

yeni revolver muhteşem olmuş. hele ateş etmeden önce biraz beklemesi, silindiri döndürmesi, sonra ateş etmesi felan. oynarken baya bi hallendim çünkü revolver hastasıyım ve böyle bişi gelmesini istiyordum.

öte yandan niye balans yapmadan koymuşlar onu anlamadım. koşarken sağa sola giderken bile öküz gibi isabetli vuruyor. yav yapacakları şuydu, hareketliysen desert eagle'dan daha isabetsiz atış yapacak, sabit duruyorsan desert eagle'dan daha iyi isabete sahip olacak felan. dmg de %10-25 fazla olsa yeterdi.

Bone said:

Jeeztro said:

lel. amma abartıldı şu silah da ya. sırf bu yüzden oyunu oynanmaz görenler felan varsa awp'ye de bağırıp çağırsın oldu olacak.

yazdım yazdım sildim ne diyim ben sana
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

Bone said:

Jeeztro said:

kesin supreme, yoksa üst rankedlar demez globaller derdi ve silverın novanın eagleın yanına supremei de koyardı. lol
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

Bone said:

Jeeztro said:

esea nın yüzde 70 i nova özellikle euda
Sosyal ağlarda paylaş

-Fixed exploits with the R8 Revolver, including being able to fire during freezetime or defusal, and the ability to hold the primary hammer back indefinitely.
-Fixed a disappearing smoke exploit.
-Fixed a timeouts-related exploit.
-Fixed competitive UI flickering at the end of rounds.
-Fixed a regression in logaddress_add to allow DNS hostname resolve.
-Fixed a rare game server crash after replay.
-R8 Revolver now correctly shows up in weapon_fire events.
-Added map mode to game stats integration.

HAHAHAHAHAHAHA :ÇÇDÇDDÇD
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Jeeztro said:

abartılmadı abi. sen çok düz mantık düşünüyorsun. öncelikle awp 4750 dolar mı ne, bu silah 850. ikisi de tek mermi de indiriyor. şimdi bu sana mantıklı geliyorsa zaten konuşmanın çok bir anlamı yok. eco roundu 5 mermi ile kazanmak biraz zor olmalı bence. tec9 ile hs atıldığında bile tek mermi değil çoğu zaman. deagle la ilgili de zaten kimsenin bir sorunu yok. kullanması zor bir silah.
ama revolver öyle değil. kullanması zor değil. koşarak sırf 1 saniye sol tuşa basılı tuttun diye merminin tma istediğin yere gitmesi de mantıklı değil. dar koridorlarda hiçbirşey üdşünmene gerek yok. koşarak sağ klik yapa yapa önüne geleni ezersin.

ayrıca shotgun almanın bir mantığı yok artık. revolver kullanması hem çok daha kolay, daha ucuz ve range sorunu olmayan bir silah. mirage mid de pompalı ile birini öldürmen mümkün değil. revolverla mümkün. hiçbirşey yetmezmiş gibi duvarın arkasında olman da çok bir şey farkettirmyior.

abartılmadı, herkes haklı.
Sosyal ağlarda paylaş

scope yerine crosshair'i olan awp dedim zaten, neden hala tartışıyorsunuz.

damage ve armor penetration'ı birebir aynı olan 2 silahın birinin 4750 digerinin 850 dolar olmasını ve 850 doların close-mid range'de daha etkili olmasını mantıklı bulan varsa cs:go onun içi yanlış tercih.
izlediğim kadarıyla CoD daha size uygun arcade bir oyun.

nasıl böyle bir aptallık yaptı valve anlamıyorum.şimdi 1 hafta sonra chartlar ile gelecekler,bakın su kadar kişi kullanmaya basladı söyle etkili böyle şey diye. zaten hacker yönetimi konusunda oyunun içine ediyorlar, bir silahların bokunu cıkarttıkları eksikti.

negev yerine 3000-3350 dolarlık rocket launcher falan gelsin de, tam CoD, BF gibi takılalım bari
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

-Fixed exploits with the R8 Revolver, including being able to fire during freezetime or defusal, and the ability to hold the primary hammer back indefinitely.
-Fixed a disappearing smoke exploit.
-Fixed a timeouts-related exploit.
-Fixed competitive UI flickering at the end of rounds.
-Fixed a regression in logaddress_add to allow DNS hostname resolve.
-Fixed a rare game server crash after replay.
-R8 Revolver now correctly shows up in weapon_fire events.
-Added map mode to game stats integration.

HAHAHAHAHAHAHA :ÇÇDÇDDÇD

fix gelmiş ve silahın damage falan düzelmemiş mi?
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle olmuş. bekliyor adamlar işte. 1 ay sürer nerflemeleri. nerf gelecek yüzde yüz, ama işte nasıl bir şey gelecek merak ediyorum. o sırada biz tırnaklarımızı yeriz.

oyunda cidden iyi adamlar var, taktiğini falan geçtim inanılmaz refleks ve aimi var bebelerin. bu silah onların eline geçtikten sonra çok daha acımasız oluyor. dün maç yaptım, bende 5 kill var. adamda 21. bizim takımda, izliyorumda adamı hile falan yok. mirage midde adamı öldüremediler. adam 3v1 2v1 kim varsa aldı karşıdan gelenlerden. adam awp kullanıyor, onu alıyor bunu alıyor yok. adam iki mermide yere yatırdı herkesi. adam hiç rifle falan almadı zaten nerdeyse. aldıysa da kullanmadı. gerek yok yani aimin çok iyiyse başka silah almaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...