Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

aynen dün bende aynı şeyi söyledim arkadaşlara! ama yok oda öyle diyor buda böyle diyor dediler, tam bağıracaktım, silphte şerif kartal diyormuş, tamam dedim desinler.

gerçekten rahatsız olduysan bu durumdan bir dilekçe yazıp gönderirsen neler yapabileceğime bakayım.

şerif dedikleri dmg evet. badgee benziyor ya dmgnin amblemi oradan benzetmiş plebler.
Sosyal ağlarda paylaş

yabancılar bile şerif diyor ya takmayın o kadar.

rankları türkçe söylemekte sıkıntı yok ama geri kalanı ingilizce kesinlikle oyunun terimleri, bölge isimleri ve silah skinleri türkçe halleriyle söylenmeyecek kadar kötüler cunku.

1 kere türkçe maç anlatımı izleyeyim dedim, oyundan soğudum 2 ay oynamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

dün aiko'nun topladığı takımla benim arkadaşlarım arasında 5v5 yaptık overpass'te. apple vardı sanırım. bide silp vardı nicklerinden hatırladığım. dğerleride buradan heralde ama nicklerini bilmiyorum.

15 15 tie bitti oyun. baya gerildik maç sırasında. tekrar yapalım bi ara. asfdasdf

ayrıca underpass rush'ımızda a sight'ı boş gördüğümdeki sevincim paha biçilemez. paket oldunuz bi anda asdfasfsasfd
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz T oynarken sıkıntıdan öldük. bekliyoruz gelmiyorsunuz, paso rotate etmek zorunda kalıyoruz

double fake triple fake falan yaptınız oküz gibi taktik kastınız saygı duyduk valla.

öohh dedim bazen adamlar aylardır birlikte oynuyor sanırım guzel organize oluyor, dedim bir taktik te ben vereyim, takıma yapacağını anlattım herkes kendi basına takıldı sdsafa

baya zevkli mac oldu ya

1-2 key round vardı 3-1 falan clutch oldu, eko kaybettik falan dagıldık, aiko'nun satması dışında zevkli mactı
Sosyal ağlarda paylaş

abi bizde bread adındaki arkadaş yeto ztn onu saymıyorum diğerler 4 kişi genelde beraber oynuyoruz ama öyle taktik maktik pek bilgimiz yoktur aslında. o sırada aklımıza geleni yapmaya çalışıyoruz genelde. bide karşımızda 2 global 1 supreme görünce biraz daha ciddiye aldık heralde. baya zevkli maçtı hakkaten. tekrar yapalım bi ara.
Sosyal ağlarda paylaş

Valve TR sunucuları duruyor mu hala? Rekabetçi değil de diğer oyunlarda geliyordu ara sıra, bir süredir hiç görünmüyor. Ping ne güzel 50'nin altında oluyordu (Fiber ve İstanbulda olanlarınsa 20'nin altında falan). Zaten sürekli Türkler geliyor eşleştirme arada da 3-5 rus ama rastgele ayarlıyor sunucu bölgesini. 110'larda gezdiği oluyor pingin bu yüzden.

Keleş oldum bu arada. Çikolata, lokum artık ne tutarsanız alırım bi tane.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

o senin değil, seni taşıyanların başarısı bonec :(

bok gibi oynarken bile takımı taşıyorum sonra vay efendim seni taşıyanlar felan.
bak bak bak. Adam oyunlara gelmiyor sonra uzaktan konuşuyor...

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=556596965
Sosyal ağlarda paylaş

Gluskap said:

Valve TR sunucuları duruyor mu hala? Rekabetçi değil de diğer oyunlarda geliyordu ara sıra, bir süredir hiç görünmüyor. Ping ne güzel 50'nin altında oluyordu (Fiber ve İstanbulda olanlarınsa 20'nin altında falan). Zaten sürekli Türkler geliyor eşleştirme arada da 3-5 rus ama rastgele ayarlıyor sunucu bölgesini. 110'larda gezdiği oluyor pingin bu yüzden.

Keleş oldum bu arada. Çikolata, lokum artık ne tutarsanız alırım bi tane.

1 sene önce fln dm serverları vardı 10 ms fln oluyodu artık denk gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi bizde bread adındaki arkadaş yeto ztn onu saymıyorum diğerler 4 kişi genelde beraber oynuyoruz ama öyle taktik maktik pek bilgimiz yoktur aslında. o sırada aklımıza geleni yapmaya çalışıyoruz genelde. bide karşımızda 2 global 1 supreme görünce biraz daha ciddiye aldık heralde. baya zevkli maçtı hakkaten. tekrar yapalım bi ara.

ulan o ekmeke çok küfür ettim söylersin. 8 kill i fln vardı 4 5 kere beni vurdu acaip hsler attı bana.

maç güzel oldu hakketten bende beklemiyodum bu kadarını smoke fbler fakeler fln slipin gevşekliğiyle birleşince dengeli maç oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

applev0dka said:

o senin değil, seni taşıyanların başarısı bonec :(

bok gibi oynarken bile takımı taşıyorum sonra vay efendim seni taşıyanlar felan.
bak bak bak. Adam oyunlara gelmiyor sonra uzaktan konuşuyor...

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=556596965

bu taşımak mı şimdi ? :D
sana taşımayı yanlış anlatmışlar bence :(
Sosyal ağlarda paylaş

takımın 2. ve 3. den kötü kda'ya sahip iken sadece 1 kill fazla yapıp kurduğun 2 bomba ile lider olunca taşımış olmuyorsun.

takımın 10-15 kill arası surunurken 35 kill yaptığında taşımış oluyorsun, şu attığın resimde iyi oynanmıs bir oyundan fazlası yok malesef :(

bunu offensive algılama sakın haa, ben sadece taşıdım dediğin resim için yorum yaptım :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de taşıdım falan diyoruz da ben işin geyiğindeyim aslında, diğerlerine taşınmış olarak bakmıyorum kesinlikle.
o resimdeki maçta mesela sanırım son elde ilk ölen bendim ve bizimkiler 4v5 almıştı galiba öyle hatırlıyorum.
onlar olmasaydı berabereydi yani. az iş yapıyor gibi gözükenler kilit anlarda iş yapıyorsa o adam da taşımış oluyor gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...