Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

araya giriyorum, :)

yav youtube'a video attım, sona kalıyorum 4 kişiyi alıyorum, replay moddan çekip attım videoyu bu modda da düşmanlar da gözüküyor ya 1-2 arkadaşım hack dedi şoke oldum

yılların cs oyuncularının bunu demesine mi üzüleyim yoksa arkadaşlarının hile yaptıklarını düşünmelerine mi bilemedim :S
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

araya giriyorum, :)

yav youtube'a video attım, sona kalıyorum 4 kişiyi alıyorum, replay moddan çekip attım videoyu bu modda da düşmanlar da gözüküyor ya 1-2 arkadaşım hack dedi şoke oldum

yılların cs oyuncularının bunu demesine mi üzüleyim yoksa arkadaşlarının hile yaptıklarını düşünmelerine mi bilemedim :S

Yılların cs1.6 oyuncuları olabilir olsa olsa ona üzülmene gerek yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu xantares'in vidyodaki maç 22-21 mi bitti oha. ne kadar uzamış öyle..
hile açısından ise; her gün 6-7 saat idman yapıo bu adamlar, çok doğal refleksler o kadar antremana. Aynı zamanda şöyle bişiyi atlıyorlar; çoğu zaman zaten nerde adam olduğunu biliyor, takım arkadaşı info vermiş oluyor, xantares de çıkıp indiriyor.
hiç lan yapmamış olsa bu adamlar o zaman şüphe ile yaklaşırım da... turnuvalarda da gösterdi kendini. tecrübe azdı sadece, şimdi onu da baya kazandılar.

http://www.hltv.org/?pageid=181&statsfilter=0&countryid=0
Sosyal ağlarda paylaş

Opskins'den ödeme alacağım, nasıl alabilirim? Paypap tr kapalı diye kullanamıyorum. Bitcoin hesabım yok, geçen hafta koinim diye bi btc sitesinden üyelik açtım ve bilgilerimi yolladım ama üye alımları kapalı diye hesabı aktive etmiyorlarmış. Var mı öneriniz, nasıl çekebilirim parayı? (az da bi miktar değil eşya falan alsam satsam diyeyim.)
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

Opskins'den ödeme alacağım, nasıl alabilirim? Paypap tr kapalı diye kullanamıyorum. Bitcoin hesabım yok, geçen hafta koinim diye bi btc sitesinden üyelik açtım ve bilgilerimi yolladım ama üye alımları kapalı diye hesabı aktive etmiyorlarmış. Var mı öneriniz, nasıl çekebilirim parayı? (az da bi miktar değil eşya falan alsam satsam diyeyim.)

ben btcturk kapanana kadar oraya cekiyordum. en son blockchain de hesap açıp oraya çektim. çekerken dikkat et kafana göre miktar çekemiyosun bildiğim kadarıyla. 5 25 50 diye gidiyor. ben 500 dolarlık ödemeyi 2 seferde çekmiştim. 2 kere ayrı komisyon ödemiştim :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...