Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

ben de 60-70 ile global olduydum geçen yıl, fps pinge göre daha az etkili imho. fpsye alışınca oynuyosun ama 150 pinge alışılmaz, alışssan da pvpde alamazsın karşısı çok yeto değilse

rahat 4 rank boost varken ne globalı, eski ranklere göre bizim SS daki adamlar supreme-global arasında ancak geziyordu.

bu rank sistemini patateslettiklerinden biri MM ler aşırı dengesiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

Silphatos said:

ben de 60-70 ile global olduydum geçen yıl, fps pinge göre daha az etkili imho. fpsye alışınca oynuyosun ama 150 pinge alışılmaz, alışssan da pvpde alamazsın karşısı çok yeto değilse

rahat 4 rank boost varken ne globalı, eski ranklere göre bizim SS daki adamlar supreme-global arasında ancak geziyordu.

abi 12 yıllık mouse'um, steamde sana cevap vericem derken bozuldu. cs hayatım bitmiş olabilir :S
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Emre333 said:

Silphatos said:

abi 12 yıllık mouse'um, steamde sana cevap vericem derken bozuldu. cs hayatım bitmiş olabilir :S

abi benimkine de iade demişler
145 TL iade edecekler güyya da, mouse su an 190
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

son turnuvada düşen cobble kutusu markette 130tl olmuş.gerçek para ile satsam mı, yoksa bekletsem mi daha?

ihtiyacın varsa sat yoksa beklet. 1 ay sonra major turnuva var . turnuva zamanı kutunun fiyatı düşer, turnuvadan 3 4 ay sonra tekrar artmaya başlar.

bende katowice 2015 cobble kutusu var 80 tl'e almıştım. hep 100 110 tl seviyelerinde idi şuanda 180 tl olmuş. ilk defa bu kadar yüksek aslında.

birde -bende yok ama- katowiceden once turnuvaların cobble kutuları var 400 500 tl'den başlıyo :(

http://steamcommunity.com/market/search?q=Cobblestone+Souvenir+Package
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...