Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bişi sorcam. Hangi zorlukta oynuyorsunuz? Very Hard'da oynuyorum ve 1 Feral Ghoul öldürmek 1.5 şarjörüme mal oluyor.(10mm pistol) Sadece Feral Ghoul değil kıçı kırık Raider'ı öldürmek bile 1 tam sarjörümü yiyor.

Pipe Rifle'ı modlaya modlaya sniper rifle'a çevirdim. Headshot atıyorum yine ölmüyor. WTF?
Sosyal ağlarda paylaş

abartmayin yahu. oyun kotu degil. klasik sandbox. catir catir oynanir. vur diyince oldurdunuz sizde.

hele modlar bir yagmaya baslasin mis gibi olacak. sorun olan seyler her zamanki bethesda nin beceriksizlikleri ve bethesdanin oblivion sonrasi konsol manyakliginin sonuclari iste. ugrasmamislar. gene arkalarindan community fixlicek.

herifler hikaye ve quest yazmayi zaten bilmiyor. aramizda bunu bilmeyen yoktu. bu duruma su saatten somra hala sasiran mi var?

su fo degil tes olsa bu kadar saglam bir kurgu beklentisi de olmayacakti zaten. oynayin gecin. goren de 10 uzerinden 5-6 lik oyun cikti sanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Normal oynuyorum, ona rağmen bir pusuya düşürüp çarpraza aldıkları tuzakta 4 kere filan öldüm herhalde. Zorlaştırmaya niyetim yok henüz, sosyal perk ve ch arttırdım yani neden kendimi min-max combata zorlayayım ki? Sonra vay neden konuşarak ikna edemedim vs veryansınları.
Sosyal ağlarda paylaş

bende combat perki olmiyan char kasiyorum ama hard oyniyorum gayet, min/max e gerek yok :P oyunun kendi zor zaten eskilere gore. baya diken ustu oynatiyor, her biji master diye bagiran super mutanttan kafama yedigim tek molotof min %80hp goturup cripple ediyor birde, bacaga filan gelirse gg direk ahah

perkler genelde modlar icin verdim craft ve scavenge, diyalong icin black widow aldim ve sniper gittigim icin sneak aldim bi guzel

gayet egleniom su anda :D new vegasin collerinden sonra narrative dandik olsa bile iyi geldi bole sehir merkezinde gezmek, damdan raiderlarin dlamasi vs

-diyalog tekeri korkunc, skyrimde bile karaktere daha cok kisilik verebiliyorduk diyim ole anlasin millet. mute karakterin kisiligi seslendirmesi olandan zayifsa hani direk olmamis demektir

diyaloglar filan cidden kotu ya bu captaki bir oyuna yakismiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Valla demin lexington önünde görmediğim bir yerden roket yedim 1 shot direkt. Endgamede çekerim yukarı nasılsa şimdi sürünesim yok tam eşyaları düzeltiyorken yeni yeni. :p

dialoglarda seçmek sorunlu da dialogların kendilerinde bir sıkıntı yok bence arcanum veya bloodlines beklenmediği sürece. Ama keşke kapanmasa öbür seçenekler çünkü arka arkaya söylenebilecekkeri durumlar var sık sık.

seçme sıkıntısına renkli mod gelir bence ileride. Ya da yamayla filan değiştirirler legendary edition vs deyip.

bethesda forumlarına cloudflare ddos koruması koymuşlar, işte böyle medeni bir kitle var yani lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Horas, abi sen 20 saat oynayanları dinleme, 1 saat oynayanları dinle öyle karar ver en doğrusunu yapıyorsun. 8-)

borderlands 1&2 dayanamadım onlara, cidden alakası yok şu oyunun zerre.

stealth de çalışıyor, 0 perkle bile uzaktan indiriyorum. Asscreed gibi oynamak isteyenin abanması lazım, tonla stealth bonus veren mod vs var. Herşeyi dövletten beklemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

dün 3-4 saat oynayabildim ilk defa

ondada ilk vaulttan çıktığımız eski evimizin mahallesine geldim manyak gibi craft olayını kurcaladım 3 level aldım baktım saat 1'e gelio iş var yattım adsfsad

tüm maceram ev bina yapmaya çabalamakla geçti no fukkin idea how the game it was :/
Sosyal ağlarda paylaş

bide sneak farkli bu oyunda, millet aglamis forumlarda sneak yaptigim halde dusman zart diye goruyor calismiyor diye

1-isik varsa cok rahat goruyorlar, stealth diil sneak hani, karanlik koselerde takilmak lazim, spot isiklari mgs5 tadinda cart diye cikartiyor ortaya

2-sneak yururken yavas yurumek lazim, c ye basili tutup adim adim gitmeyince hemen duyuyorlar sesi

3-agilitye cok bagli, agility 5 alti ve perk filan vermediyseniz hic kasmayin sneake cunki duyuyorlar hemen

4-eger sneakte ayak sesiniz duyulursa dusman tepki veriyor ve cautiona aliyor, eger yurumeye devam ederseniz alert durumda oldugu icin bulmaya kasiyor, direk farkedilince sabit durmak kacmaktan bin kat daha akillica, beynim bana oyun oyniyor jeti azaltiyim diyip gidiyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Uzaktan çalışan stealth olmuyor ki. Sneak attack oluyor. Ctrl e basıp sniperla vats üzerinden sneak attack vurup stealth çalışıyor demek yanlış olmuyor mu? Assassin creed değil ayrıca oyunun en temel sunduğu gameplaylerden biriydi bu hep. Bunu bozmuş olmalarını yüceltmeyin bari.

Bende stealthle ilgili perkler levelin izin verdiği seviyede açık level 14 um sanırım. Level 2 perk. Susturucu modu silahlar için var melee için yok.

Agility special teaserini unuttunuz sanırım, nerede o bahsi geçen subtle gameplay opsiyonu oyunda? Her yer stadyum gibi ışıklandırmalı, birinci katta ilk adamı sneak attackla öldürdüğünüzde 3. Kattan mob agroluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lau iyi anlatmış, skyrim sistemi işte. Ben mgs filan oynayamayan halimle bile stealth gezebiliyorum kuralına göre oynarsam.

yalnız indoors fps çakılıyor bazı yerlerde ilk defa bir bethesda oyununda, enteresan. Yamayla birşey değişebilecek mi bakalım. Amd sağolsun sallamadı gene senenin ikinci kritik oyununu benim için.

e sneak attack zaten, adamın dibindeysen vanish mi atacaksın ne bekliyorsun ki? Önceki oyundan ne değişmiş? Sneak attack yese de uyanmıyor hedef uzaktaysa gene aynı. ASASİNOOOO stealth boyla bile olmuyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm oyuncunun mallığı o zaman. Ben düşünemedim ışıktan etkilendiğini. Eşşek kadar yazmıyor bright alanlarda daha görünüyor oluyorsun diye, bu da ilk bilgisayar oyunum.

Yer altında mağaralar bile stadyum gibi aydınlatılmış. Super mutant binalarının dün sslerini çektim. Şu an gündelik hayatımızda evlerde iş yerlerinde böyle aydınlatma yok. Hangi saatte girersen gir mekana gün gibi aydınlık. Tek bir source altında aydınlık değil yani her yere ışık kaynağı koymuşlar. Dışarıdan binaya bakıyorsun 1 adet ışık aydınlık yok, yıkıntı kıyamet sonrası. İçeri giriyorsun diskotek, hue teşhir standi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...