Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

norak ve kanuni arkadaşlarımız hikaye kısmını önemsemiyormuş gerçekten de hikaye felaket önemli bi fallout için. bana önemli tabi.

grafiklerin süper olması da elbette şart değil hatta yer yer belirsizlik immersiona hizmet eder. önceki falloutlarda da epey bi şeyi hayal ediyoduk yani. hayal etmenin dalga geçilecek bir kısmı yok ki :)

ama immersion çok büyük bir mesele sadece büyük görseller demek değil. filmlerde de ben immersion sıkıntısı yaşıyorum sık sık. bana küfrettirmeyecek, kendi içinde tutarlı olacak, tempo problemi olmayacak, oyun için user interface, yükleme ekranları, buglar vs. vs.

bu diyalog tekeri kısa bir süre içinde benim algımda yok olmaz, geldi yine tipini dedirten bir şey olursa ben o oyunu muhtemel ki oynamam düzeltilene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

butun statlar sonra artabiliyor derken?

klasik +1 bobblehead toplamadan mi, yoksa level atladikca +stat mi verebiliyorsun?

lvl artınca gelen puan perklere verilebildiği gibi special'dan birşeye +1 vermek için de kullanılabiliyor. eski oyunlardaki gain stat perk'i yerine gibi. bobblehead var diyorlar gene ama sadece 42 lvl boyunca stat vererek herşey 10 olabiliyor bildiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

When the Sole Survivor levels up, they can choose to either increase one of the seven SPECIAL stats or rank up one of the seventy perks available.

tabi alt ranklar icinde gerek o puanlar perklerde. en mantiklisi her 4-5 levelda bir special vermek olur gibi.

3'te Intense training perki vardi birde birkac quest item falan special veriyordu kalici, bobblehead harici.

burda resimlerden falan yanlis gormediysem 21 bobblehead var 7 tanesi special kesin, + comics magazinler vs var, gerisi gene perkler falan, barter bobblehead hatirliyorum bir sste.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...