Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

witcher'in tek haritasi skyrim'den (dolayisiyla soylenene gore fo4'den zira yaklasik olarak skyrim buyuklugunde fo4 deniyordu bethesda tarafindan) ziyadesiyle buyuk, mevcut 2 harita arasinda loading screen var, cunku dunyanin farkli yerlerindeler. harita icinde hic bir mekana loading yok, her magaraya, eve cat cut girip cikabiliyorsun. "parcali" diyip sanki kucuk alanlardan olusuyormus gibi konusanlari duzelteyim dedim

bununla birlikte evet sam'in dedigi gibi herseyi yerinden oynatamiyorsun, fizik objeleri minimum, o buyuk rahatlik memory acisindan
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hypelanacak ne var, fallout3 nasıl oblivian with gunzsa bu da skyrim with gunz işte. Daha büyük openworld dünya, built-in housing falan var ekstra. Bide allahtan skyrim kadar yavan görünmüyor dialogları. C&C olacağını hiç sanmıyorum dümdüz questlerle post apoc shooter işte.

Witcher gibi ya da new vegas gibi etkileşim ve içerik olmadığı zaman beni çok sıkıyor mesela hiç bağlayamıyor böyle oyunlar. Ama skyrimin sandboxını sevip 80-100 saat gömdüysen bunu da oynarsın, hani daha kötü yapmış olamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

horacegoesskiing said:

ya bi oyun hype ı için epey beyin mesaisi verdim anasını satim. gelmiş geçmiş en iyi fallout olma potansiyeli de var süper bir potansiyelin ve serinin içine sıçıp delirtme ihtimali de var. ayh. ÇIK LAN ARTIK!

şu oyun hakkındaki iyimserliğinin kaynağını merak ediyorum. resmen dünya barışının sağlanacağına inanmak gibi birşey dfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

neden güzel olabilir. harita büyük. diyalog çok. setting çok ümit vadedici. emek verilmiş. c&c sözü veriliyor.

setting olayı şöyle hani kahverengi değil yeşil değil bu ne lan diye bi şaşkınlık yaşanıyor ama fallout sagasında aslında hoş bir şey. distopyadan çıkış, survivaldan yerleşik hayata tekrar geçiş, küllerinden doğma filan çok güzel işlenir işlense. pre-war pc karakter mükemmel bir seçim. bir miktar kendi rolünü zorlama durumu var ama iyi hikaye anlatınca zerre sorun etmem. planescape hesabı.

yani silip atamıyorum ki atmak da istemiyorum. ama o tekerlek ah o tekerlek.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte skyrimi sevdiyse, bide IMMERSHUNZ meraklısıysa tam onun kalemi oyun. Skyrimi rpg değil diye eleştirdiğimizde "ama biz kendimizi oyun dünyasında gibi hayal ediyoruz ah o kılıçlar o büyüler anlayamazsınız.." diye cevap veren bi kesim var. Burda da kendilerini fallout dünyasında hayal ederler olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

fallout 3 kotu oyundu cunki oblivion vasatti

bu iyi olucak cunki skyrim obliviondan 4-5 kat daha iyi her hatasina ragmen

http://i.imgur.com/SXMKIXR.png

kotu bile olsa sevdigim tarz oyun cok nadir cikiyor zaten, fanbase 99 standartlarina takilip kaldigindan bioware-bethesda sayesinde az cok bisiler goruyorum iste, engizisyona para kaptirdim hani fallout 4 e helali hos olsun patlasa bile
Sosyal ağlarda paylaş

fo4 forumunda başlık açtık altına bir satır "evet bu önemli, bethesda duy sesimizi" yazmaya üşenirler. para vermezler. entitlement'a gelince vip locasındalar ama. cidden böyle atsan atılmaz, satsan satılmaz nra kafasında nma kitlesi olan bir oyunu sahiplenip canlandırmak, üstüne gidip eski devlere yeni oyun fırsatı tanımak her babayiğidin harcı değil.

ap ve dehr'ı yere göğe koyamayanlar bunu da paşa paşa oynar, sonra gelip burada "d-don't be mistaken, idiot! it's not like i played the game 100 hours because i liked it or anything" mesajlarını yazar 4 yıl önceki gibi.
horacegoesskiing said:

tam üstüme bastın. immershunz > geri kalan her şey. zaten immersion a ve hikayeye hizmet etmeyen her şey lüzumsuzdur. olmasa daha iyi.

yalnız "role playing" sevip immersion aşağılamak da bambaşkaymış.

"oyun benim falanca dünyada bulunduğumu yazınca karaktere giriyorum ama falanca dünyada bulunduğumu gösterince rp yapamıyorum" kafasındaki insanları sadece burada görebilirsin. tehlike altında bir tür. :)

bu arada power armor'la ilgili yeni haberler:

- fast travel yok lakin vertibird'e filan binilecek görünüşe göre
- fusion core istiyor yakıt olarak, süre perkle arttırılabiliyor
- hp'si olan tek zırh, giyen kişi dmg almadan önce zırh parçasının hp'sinin bitmesi lazım (kesin emin değilim bundan)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

iyi yazılmış bi rpg değilse neden para vereyim.

orjinal dragon age 2 cdlerine selam soyle. turkiyede bi tek sende var galiba. ,_,

_
birde oyunun dunyasina gore gore zaten energy cell yada microfusion cell ile calisiyor zaten armorlar? hatta ilk modeller su gibi enerji tuketiyor da sonradan daha etkili yapiyorlar lel
Sosyal ağlarda paylaş

t45 öyleymiş de t51'deki uzun yıllar gidiyordu güya, orada bir retcon olabilir gibi görünüyor ama fo3 & nv'deki gibi komedi PA olacağına azıcık retcon olsun.

resmi forumda isyan ettiler, kesin bir mr fusion modu çıkar ama muz kabuğu ve nuka cola ile çalışan PA modu olur. :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...