Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

yahu ruscular uzerinden konusucaksak hepimzi kazik yiyoruz, rusyadaki piyasa ile burasi birmi?

ruscular ucuz satiyro oyunu releasede almayin bekleyin vpn vs kasin demekten farki yok sunun

ben para verdigim oyun yarin oburgun patlicak, key gidicek endisesi ile oynamak istemiyorum, 10 dolar fazla veririm garanti alirim hani o kafada bir insanim. nuveemdi ruscuydu filan ugrasmam saatlerce 5-10 dolar kar edicem diye
Sosyal ağlarda paylaş

Ben senden uğraşmanı istediğimi veya sadece steam store'a bakarak en düşük fiyatları elde edebileceğinizi söylediğimi hatırlamıyorum. Hiçbir bethesta oyunu için nuveem veya vpn kullanmadım. Bunları kullanmadan birkaç ay sonra rahatlıkla release fiyatından düşüğe buldum. Rus storelarına gelen ingilizce destekli key mi düşük fiyata satılmış, g2a'den mi çıkmış, greenman'de iki indirim üst üste mi gelmiş(ki gta 5de release öncesi bu oldu 30 küsür dolara alınmıştı) yerine göre değişir.

Meksika vpniyle falan zorlarsan başına rahatça patlayabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

PC Systems Requirements

Minimum
Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent
8 GB RAM
30 GB free HDD space
NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent

Recommended
Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent
8 GB RAM
30 GB free HDD space
NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB or equivalent
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

adam "ne iyi optimize etmişler" anlamında dememiş anladığım kadarıyla, "bu çamura o sistemi nasıl istiyorlar" demiş

i5 2500 560 ti var bende. Şu grafikler yüzünden update yapmak zorunda bırakılmak hiç hoş değil. Çok ahım şahım olsa neyse... Çamurdan hallice işte.

Daha büssürü harcamam var benim. Olmaz. OLAMAZ!
Sosyal ağlarda paylaş

son nesil konsolların bu seviyeye çekeceği belliydi 2 yıl önceden, anormal değil aslında istekler. zaten onlarda kullanılan gpu'lar aşağı yukarı w3 ve fo4 min req. daha bir yıl önce asscreed unity neler istedi hatırlıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...