Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

is durumlari - yurtdisinin baymasi

logtrig

Öne çıkan mesajlar

durumu objektif olarak daha iyiye kesinlikle gitmeyecek bir hayat, nefret ettigin bir konuda is ile adete depresyon elemental oldugun bir durum mu
yoksa don juan olma hayalleriyle geldim ama oyle degilmis seviyesinde bir rahat batmasi mi

barzolande donusu ilk dedigim durum disinda mesru kilacak bir sey gelmiyor aklima sevgili op
Sosyal ağlarda paylaş

agalar el birligiyle dua mi ettiniz yozgata git diye naptiniz bilmiyorum ama soyle bi durum var.

calisma iznim 26 agustosta doluyor ve bunu aralik sonuna uzatmaya calisiyordu insan kaynaklarindaki kadin. devlet dairesinde cogu kisi izinliymis bir de benim onumde baya insan varmis. o yuzden agustos sonunda tr ye gonderiyolar calisma iznim yenilenince donucem tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Selamlar arkadaslar, Trinity´de yüksek lisans yapmak icin gectigimiz hafta Dublin´e tasindim. Ülkede kimseyi tanimiyorum henüz :( Paticik ailesinden Dublin´de yasayan arkadaslarla iletisime gecmeyi cok isterim, hem tanismis oluruz hem de sizin gibi deneyimli arkadaslarin tavsiyelerini almis olurum. Cevaplarinizi bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendimden ornek veriyim

Time square de 100 den fazla kisinin calistigi bir sirkete ortagiyim, 10 seneden fazla tanidigim bir yigin dostum var, evimde kalmaktan dugunune gittigim, her gittigimde en iyi yerde yiyorum iciyorum, vegas i falan gormeden gelmiyorum. Soyle diyim 1 hafta gectiginde ruyalarima kadar ne zaman donucegim geliyor, dunyanin her ulkesinde boyle, oyle gidip aman param yok pizzacida calisacam mi derdimde yok benim.

Turkiye gibisi yok, evet biraz tehlikeli insani okuz, her yerde bir bela var ama ne onunla ne onsuz diyorlar ya. Gidemiyorsun bu memleketten.

Benim etrafimda turkiyeden gidip mutlu olanlar genelde bir boka yaramayan, yukarida demis kibariye muzigi dinleyip toplumun en alt katmaninda yasayanlar. Birde omru boyunca buraya uyum saglamayan sanki nazi robotu gibi yasayan insanlar. O yuzden eger gidip o sirkette cfo ceo falan olmak hedefin yoksa don gel. Turkiye amerika dahil hepsinden cok daha buyuk firsat ulkesi, iki sene ekonomi kotu olur sonra tekrar cosar.
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikada beteri var o haberlerin de kiyaslamayi yaparken times square vs bagdat caddesi gibi mi yapti acaba?

Sigmiyo oglum 20 milyon bu sehire, sicacak yer bulamayacaksin bi sure sonra.

Ben zannetmiyorum ki new york degil de california tarzi bi yere giden bisiden sikayetci olabilsin. Anca sokakta sigara icemiyorum ya falan dersin ne bileyim. Hava sicak dersin, seli tornadosu godzillasi var dersin.
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:

Ben kendimden ornek veriyim

Time square de 100 den fazla kisinin calistigi bir sirkete ortagiyim, 10 seneden fazla tanidigim bir yigin dostum var, evimde kalmaktan dugunune gittigim, her gittigimde en iyi yerde yiyorum iciyorum, vegas i falan gormeden gelmiyorum. Soyle diyim 1 hafta gectiginde ruyalarima kadar ne zaman donucegim geliyor, dunyanin her ulkesinde boyle, oyle gidip aman param yok pizzacida calisacam mi derdimde yok benim.

Turkiye gibisi yok, evet biraz tehlikeli insani okuz, her yerde bir bela var ama ne onunla ne onsuz diyorlar ya. Gidemiyorsun bu memleketten.

Benim etrafimda turkiyeden gidip mutlu olanlar genelde bir boka yaramayan, yukarida demis kibariye muzigi dinleyip toplumun en alt katmaninda yasayanlar. Birde omru boyunca buraya uyum saglamayan sanki nazi robotu gibi yasayan insanlar. O yuzden eger gidip o sirkette cfo ceo falan olmak hedefin yoksa don gel. Turkiye amerika dahil hepsinden cok daha buyuk firsat ulkesi, iki sene ekonomi kotu olur sonra tekrar cosar.

ne okudum lan ben
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye zaten sefil halkla ortak birşeyler yapmak zorunda kalmayacak bir ekonomik düzeydeyseniz çok güzel kesinlikle.

ne zamanki yolların kesiştiği faaliyetlerde bulunmak zorunda kalıyorsun o zaman hayattan soğuyorsun.

zincirlikuyuda metrobüs ilk durakta oturacak koltuk kapmaya çalışmak zebranın timsah dolu dereden su içerken hissettirdiklerini hissettiriyor asfd...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...