Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu sıcakta klimaları kapattıran patron

evrimcikmazi

Öne çıkan mesajlar

x bey çok sıcak diyorum yanıyoruz çalışamıyoruz diyorum
israf diyor cam açın pencere açın, ceyran yapsın diyor
sıcak çalışamıyoruz diyorum geçer bu sıcaklar diyor

bizi geçtim bunların ofisi var küçük baya, kendilerine bile klima açmıyorlar odaya bi girdim geçen gün herifin yüzünden terler akıyor yere

klima yüzünden istifa eden ilk personel olarak tarihe geçicem sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Patronu bilmemde bizim ofiste kadınlar var kolsuz giyip sonra ay çok üşüyoruzzzz diye klima kapattırmaya çalışıyolar. Ağızlarına vurmama az kaldı.

e kolsuz, etek, açık ayakkabı olayı efsane ya. efsane derken şehir efsanesi "kadınlar ondan üşüyor abi" falan yalan yani. gayet kapalı giyindiklerinde de bıdı bıdı ediyorlar üşüdükleri için.

ha bu arada benim odada 2 tane herif var. onlar da üşüyorlar. adam "böbreğime vuruyor kapatalım şunu" diyor lan. sanki anasını satiim klima direk böbreğine üflüyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün biri benim ofisime geldi ay çok soğuk kapatın bu klimayı üşümüyo musunuz diye? Dedim bak hanım hanım aşağıda adamlar can veriyor. Nefes almak için kafasını buzdolabına sokuyor. Bu ofis benim, bu katta sadece adam var. Bu kat soğuk kalacak dedim.

Sonra yüzümü maviye boyayıp atıma bindim koşturdum. "KLİMAAAA" diye bağırarak.
Sosyal ağlarda paylaş

evrimcikmazi said:

x bey çok sıcak diyorum yanıyoruz çalışamıyoruz diyorum
israf diyor cam açın pencere açın, ceyran yapsın diyor
sıcak çalışamıyoruz diyorum geçer bu sıcaklar diyor

bizi geçtim bunların ofisi var küçük baya, kendilerine bile klima açmıyorlar odaya bi girdim geçen gün herifin yüzünden terler akıyor yere

klima yüzünden istifa eden ilk personel olarak tarihe geçicem sanırım

aa aynı ofistemiyiz la yoksa gerci bizimki daha klima almıyor ajahahahah server odasında takılıyoz ahhaskdsdaf
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Patronu bilmemde bizim ofiste kadınlar var kolsuz giyip sonra ay çok üşüyoruzzzz diye klima kapattırmaya çalışıyolar. Ağızlarına vurmama az kaldı.

Yok kadınlar teknolojik ve bilimsel olarak genelde ortalama altı olduklarından (çoğu zekasızlıktan değil de "ayh kim uğraşacak" diye Türk kızı üşengeçliğinden) yapıyorlar bunu, fakat erkeklerin de payı var bu kısır döngüde.

Biri gitse sabit 23-24 derece ve düşük/orta fanda açsa klimayı, bütün gün kimse üşümeden serin ve nemsiz bir ortamda çalışılacak. Fakat ofise ilk gelen dangalak KÖSKÖKLE ABİ SICAK BURASI diye açıyor 18 derece max. fanda, üşüyen kadın da gelip direk tamamen kapatıyor, yarım saat sonra terleyen eleman yine gelip köküne kadar açıyor, böyle dönüyor klima cehalet döngüsü.
Sosyal ağlarda paylaş

gençler klimadaki o dereceler klimanın üflediği hava değil, ortmaın kaç derece de bulunmasını istediğizi seçtiğiniz dereceler
18 demek, ortam 18 derece olsun demek.
25-26 ideal.
önceden denmiş zaten de klima aç/kapa aleti değildir, adı üstünde iklimlendirme cihazı, açarsın devamlı açık kalır odayı/alanı istenilen derece de tutar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...