Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askin pesinden

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

allah allah... oğlum siz evliliği ne olarak görüyorsunuz da sevdiğin kızın arkadaşlarını sike sike ve sevdiğin kızın önüne gelenle yatmasını seyrederek kızla evlenip happily ever after olabileceğini düşünüyorsun? ben mi vakıf olamadım konuya nedir lan?

bunlarin hepsi kör abi..
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

allah allah... oğlum siz evliliği ne olarak görüyorsunuz da sevdiğin kızın arkadaşlarını sike sike ve sevdiğin kızın önüne gelenle yatmasını seyrederek kızla evlenip happily ever after olabileceğini düşünüyorsun? ben mi vakıf olamadım konuya nedir lan?

25-26 olmadan olmaz zaten evlilik
o zamana kadar isteyen istedigi ile yatsin acikcasi duzgun bir iliski icin yasimiz cok genc gerek yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

Liebe said:

25-26 olmadan olmaz zaten evlilik
o zamana kadar isteyen istedigi ile yatsin acikcasi duzgun bir iliski icin yasimiz cok genc gerek yok yani

lan alamanci bebe. sana ergensin diyince neden ahahaha cektin.
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

ust tabaka noluyo sizin orda? 4 göz ergen gunde 5 saat ders calisip en iyi uniye girip 30 yasinda milli olanlar mi? bu mantikta boyle yani

aboov

ciddi yazdim, sonra hak etmedigini dusunup sildim

ama tldr kismi dursun

tldr; devam et kardesim. harika bir iliskiniz var. kimsenin dediklerini kaale alma.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...