Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askin pesinden

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

burda bilenler vardir aranizda bir kiza olan ask hikayemi
gecen yine bulustuk onla onun evindeydim gece alkol falan en son ekimin 3 unde ayrilmadan 2 gun once bu kadar guzel bir gece gecirmistim hayatimda
onun yanindayken sanki bu dunyada degil cennetteyim

neyse bu sira yeni bir kiz arkadasim var zaten bilmiyo daha hicbirsey soylemicemde yazin egleniyim biraz cokta umrumda degil acikcasi isteyen laf etsin(wackena gidiyoruz beraber carsamba sabah 3 te yola cikicaz 5 gun bu lisa asik oldugum degil suanki sevgilim)

asik oldugum kiz yani jule bana 80 km uzakta schwerinde oturmaya baslicak fizyoterapi okucak
bende karar verdim bende yaziliyorum bilmiyo hicbirsey daha benimle ayni dersleri alip 2 km uzagimda oturucagini tepkisini merak ediyorum acikcasi

ne kadar kendime asik degilim desemde bu yani hayatimi paylasmak istedigim birgun duzgun gelirim oldugunda evlenip cocuk yapmak istedigim kisidir bu kisi
istedigi kadar o baskasiyla veya ben baskasiyla yatiyim kalkiyim sonunda yine beraber oluyoruz bu kizla

bunun en yakin arkadaslari 1,5 yila evleniyo onlarin dugununde buna evlenme teklifi edicem biliyo zaten eger edersen evet derim dedi

benim evrenleri gosteren gözlüm yatagimi isitan kaplanim o benim
derisinin kokusu adeta amazonda yasamanin guzelligi gulumsemesi ayni bir melegin icimi isitmasi

tl;dr ask yolunda hikaye
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ara ara yazarim olup bitenleri buraya

hikayede olabilicek muhtemel kisilerin listesi assagida

jule leona - gercek ask hayatimin anlami
marieke - julenin en yakin arkadasi
erkan - mariekenin sevgilisi
tim - en yakin arkadasim ikizim
gavin - en yakin arkadaslarimdan biri
justin - en yakin arkadaslarimdan biri

ana karakter sinan - aptal asik :

edit: olasi yan karakterler

lisa - suanki sevgilim
fynn - lisanin en yakin arkadasi
chiara - en yakin arkadasimin sevgilisi
Sosyal ağlarda paylaş

cok tesekkurler umarim hersey planlarima göre gider
etrafta assagi yukari herkes beraber olmamizi istiyo
etrafimizdaki herkes ona ne kadar asik oldugumu biliyo, eskiden bana asikti o hala beni seviyor arkadastan daha öte orasi kesin ama zaten zamanla o ask geri gelir %100 inaniyorum buna suana kadar planlarin hepsi ise yaradi assagi yukari
Sosyal ağlarda paylaş

Madem bi kıza aşıksın neden bi başkasıyla zaman geçiriyorsun? Daha doğrusu nasıl geçirebiliyorsun?

Bence sen jule a aşık değilsin, gerçekten aşık olsan Lisanın tenine dokunmayı asla istemezdin sinan. Peki tim ne düşünüyor bu konuda? Tim biraz deli doludur ama ayakları yere basan bi çocuktur, justin gibi gözü dışarılarda değil.

Son olarak şunu sormak istiyorum, kendini jule yerine koy. Ya onun gavinle bir gece geçirdiğini bilseydin, neler hissederdin? Hayatının aşkının başka bir adamın kollarında olması seni rahatsız etmez miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...