Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2016

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

biz baya zevk alıyoruz oyundan. 4 arkadaş tr liginde kura çekerek (3 büyük + ts+bursa hariç) takım aldık. Kayserispor , rize,başakşehir,kasımpaşa çıktı. 3. sezonumuza girdik ve çok keyif alıyoruz. Hadi baaass hadi baasss sesleriyle inliyor ev :) skypeta makaramızı yapıyoruz filan güzel oluyor. Oyun bu şekilde artık zevk veriyor bana solo oyundan sıkılıyorum.

btw Kayseri bana çıktı ilk sene 5. bitirdim 2. sene şampiyon oldum. 3. senenin başında fatih terim kovuldu milli takımdan iş başvuru yaptım milli takıma ve kabul edildi. şimdi kayseri ve milli takımı yönetiyorum ama milli takımı arkadaşlara beraber yönetiyoruz kafa yoruyoruz filan :P
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

kizillelma said:

Sayın Aceace
iPad ın hatası o. Denedim otomatik çeviriyor efendim.

iPad'in hatası??? Mükemmele ulaşma yolunda Apple'a hala büyük görevler düşüyor desene.. asdfasd

Ya şu oyunu 70-80 liradan çıkartmasalar 30-40 lira bandında olsa resmen subscription yapacam ama 80 lira çok fazla. İndirime de çoook geç giriyor. (FM'ye kasımda başlanır. Yarı sezona kadar buglarla ama yeni kadrolar aşkıyla oynanır. Martta oyun adam olur.)

Grego sizin oyun tayfasını kafalarsan eğer multi fm çevirelim. Ben de katılırım. Akşamları 2-3 saat oynasak 2-3 günde bir sezon biter zaten. Oyunun gerçek zevki de bence öyle çıkıyor. Tek başına oynamak easy 2 kişi normal 3 kişi hard diye gidiyor. Fm 10, 11 ve 12'yi eski ev arkadaşlarımla hem de tek bilgisayarda 3 kişi oynamıştık. Hiç bir zaman o zevki solo oynarken alamadım.

Aston Villa, Everton, Portsmouth(ben. Tabii o zamanlar PL'deydi.)la başlamıştık. Zevkli olduğunu gören bir kaç arkadaş bilgisayarlarını bize taşıdıktan sonra Sevilla, Atletico, Valencia, Almeria, Villareal (Kuradan bana Atleticonun çıkması iyi olmuştu valla.) şeklinde 5 kişi 7 sezon gitmiştik. Her transfer sezonu inanılmaz eğlenceli geçmişti. İstediği 4-5 oyuncuyu alamayınca taktik değiştirmek zorunda kalanlar, transfer dedikodularında teklif ettiği oyuncuyu görüp arkadaşının elinden alanlar... Şampiyonlar ligine gidemeyen adamın hayattan soğuması falan.

Özledim lan.

Ya kesinlikle multi fm inanılmaz zevkli oluyor. Zaten oyun tek kişi oynarken easy mod gibi bir şey. Yani oyuncu havuzu belli. AI zaten her zaman iyi oyuncuları kapmak derdinde de olmuyor.

Multi oynarken hele bir de tepe takımları almazsan off. Lig bildiğin kıran kırana geçiyor. Her maç kazık. 5-6 atmak falan yalan. Bir de bazen abzürt şekilde maç seçen topçun varsa.. Mesela Azpilicueta'yı, Sevilla ile oynayan arkadaş son sezon bana karşı kullanmamıştı. 6 sezon boyunca normalde harika oynayan adam, bana karşı 4.0 ortalama ile oynuyodu.

Sallıyorum. EPL.
-Man U, Man City, Liverpool, Chelsea, Tottım, Arsenal almak yok.
-Castle, Leicester, Everton, Swansea, Norwich-Watford (Bu iki takım ortalama altı kadroyla fakat 30'a yakın parayla başlıyor)

Ki 2. seneden itibaren fahiş televizyon gelirleri ile zaten herkes adam gibi kadrosunu kurar. QQ hakkı olmaz kimsenin.

Skype'a da gerek yok. Mis gibin diskordumuz var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
hiç multi oynamadım sistemi nasıl oluyor ?

20 takımlı ligde mesela

8 kişi oynayacağız atıyorum, haftaların ilerlemesi için herkesin o haftaki maçlarını tamamlaması mı gerekiyor ? AI'ye karşı oynarken, birbirimiz ile maçımız olunca aynı saatte mi online olcaz.

yoksa herkes online olmadan sistem ilerlemiyor mu nedir olayı
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...