Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2016

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

sonunu göreyim diye oynadım. kovuldum. iş arayacağız tekrar.

oyunun senaryosu aynen devam gibi. mesela lig sonuncusundan ve ( ben değilken ) 4 yerken, lig birincisinden çatır çatır puan aldım. yani üst gruptakilerden alıyoruz puanı, alttaki herkes 2002 ajax kadrosu kesiliyor ak.

buradaki senaryo lig birincisine itlik olsun diye ayarlanandan biri. hazır script resmen, ama ai nin üst takımlar için uygun gördüğü senaryoya dahil olmak da yeni birşey. miles bunu da özellik olarak eklesin.

yukarılarıdasın çok iyi gidiyor herşey sonuncuya puan kaptıracaksın
sezon başını sakatsız mı atlattın ana oyunculardan birine 9 ay sakatlık

pf.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2. sezonda namağlup giderken (11 galibiyet, 1 beraberlik, o da fb desplasmanı zaten) ligin sonuncusu, 12 hafta boyunca toplam 1 puan toplamış Şanlıurfaspor'a evimde 1-0 kaybetmiştim.

Hayır bir de rotasyon kadrosu da yoktu aslarla çıktıydım.

Edit: bu arada bunu engellemek için işte arada bir "rakibi küçümsemeyin lan ona göre" diye uyarmak gerekiyor, yoksa zaten adamların vücut dilinden sallamadığı belli oluyor. Ha bunu da yanlış kullandığın anda mutsuz oluyor adamlar. Dikkat lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

o bence bildiğin random seed. doğal olsun diye tetikleyici birşey işliyor hakkaten. herkes mutluluktan çıldırıyor, takım gelene atıyor gidene atıyor ama bir maç geliyor, hiç olmayacak, finishing 4 driblling 5 olan 2. lig takımı, kupada seni bir güzel evirip çeviriyor. sonra onu thats football diye yedir. neyi futbol lan.

oyunu matematiksel olarak hesaptlata bir oyun motoru olsa yemin ediyorum daha zevk verecek, civ5 motoruyla daha iyi çalışır bu.

yaptır hesabı işte, pas mı atacak, pas 13 mü, max 20 min 1 aralığında 13 e ata bir çarpan, her x pastan y sini düzgün ve istediği yere atabilsin. passing i etkileyen 4 özellik daha bağla, ver onlarada aynı hesabı.

adamın vizyonu 2015 yılında, sims modellemesini bile yapmamasından belli. bastırıp parayı onu bile yaptımıyor pinti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dana22 said:

acaba var midir harbiden database inde ole kronik sakat oyuncular..yani su sakatlik random mu yoksa adamina gore mi..

Bir kariyeri başlatırken oyun arka planda bu tarz olayları ayarlıyor.
Hatta on farklı oyun başlatıp paralı düzenleme aracı ile kontrol edilince aynı oyuncunun ayarlarının farklı olduğu gösterildi.
Bu tesadüf olayı gecen yıldan beri oyuna bir heyecan kattı.
Sosyal ağlarda paylaş

2031 yılına geldim almanya ligini darma duman ettim stuttgart ile en son istifa ettiğimde 910 milyon dolar transfer bütçem vardı daknfgsdg

ingilterede swansea ile anlaştım yeni çıktı lige avrupaya götürdüm ilk senemde şimdi uğraşıyorum premier lig baya zor ama en zevklisi tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

2031 yılına geldim almanya ligini darma duman ettim stuttgart ile en son istifa ettiğimde 910 milyon dolar transfer bütçem vardı daknfgsdg

ingilterede swansea ile anlaştım yeni çıktı lige avrupaya götürdüm ilk senemde şimdi uğraşıyorum premier lig baya zor ama en zevklisi tavsiye ederim.

challenge istiyorsan Blackburn Rovers'i öneririm.
transfer yasağı var. 220m euroluk başkana borç yüzünden.
Rhodes takımın yıldızı ama oyunu açıp merhaba yeni menejersin diyorsun 2.mesaj adam gitmek istiyor oluyor asdasf

alt yapıları cok sağlam. 17-18 yaşında adamları EPL takımlarına cok rahat 6-7M a okutuyorsun, tüm para borca gidiyor gerçi sdsaf

zor ama zevkli gibi,yetenekli gençlerle oynamayı seviyorsan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...