Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Her expansion olan klasik dumbed down geyiği işte :) benim kuzen rogue oynuyordu beğendi mesela adam, biraz daha casual oynayan bir tip, çok karışık oldu mu sevmiyor.Zaten her liste sonuçta ağırlıklı olarak sübjektif yorum içeriyor.

Tank herkes oynayabiliyordu ama ciddi iyi oynamak baya skill gerektiriyor geyiği vardı active mitigation nerfü bide resolve kaldırılmasıyla skill req ı aşşağıya çekmişler sanırım.Fakat dün ben blood dk oynarken keyif aldım açıkçası.

Range comparisonları merak ediyorum ya, hunter biraz öldürülmüş gibi MM ve BM da bakayım geçen xpac biraz hunter oynamıştım belki lock fln zevklidir melee yerine range bir class ta oynayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyun baya değişmiş class base bazında.

Hani her ek paket öncesi bunları diyoruz ama bu sefer harbi değişmiş baya ve güzel de olmuş. Outlaw Rogue denedim mesela ben adeta bambaşka bir sınıf olmuş bam güm tüfek çekip vuruyorum dice rolling, yeni animasyonlar falan on numara olmuş. Yine Demo Lock denedim o da baya başarılı olmuş.

Oynatır kendini bu ek paket baya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben temel değişikliklerinden birini anlamadım.

eğer dual spec ve türevi bir sistem olmayacaksa ve bastığımız an her şey değişecekse neden sadece safe zoneda yapabiliyoruz? amaç tek specle yola çıkıp onunla devam etmek mi? hs çekip değiştirip gelmeme ne engel oluyor tam olarak. eğer engel olmak değilse neden 1 taneye kısıtlıyım şehrin dışında. anlam veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

hah şimdi anlam ifade etti bak asdasd

ben de diyorum ne kadar saçma bir değişiklik yapmışlar varmış demek ki altında yatan bir şey.

1 soru daha sorayım : bu timewarped mu ne eski burning legion dungeonlarını açmışlar. 70-100 arası girebiliyorsun. bunun değerli bir olayı var mı? badgelerle özel bir şey falan alınabiliyor mu yoksa beklerken amaçsız vakit geçirmek için mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Timewalking dungeona bir defa girsen bile son bosatan dusen quest itemi verince full 650 set aliyorsun (eger gerekliyse)
Bir de garrisonda shadowmoon exile sana quest veriyor, raid lootu ve valor odullu.

Bayagi oynadim,
Bence az bir farkla fury>enhance ama daha oynicam ikisinde de zaten mythic disinda yapcak bisi yok mythic de kasamicam :P ben dk'yi cok sevmedim acikcasi. Mop'a kadar dk oynamis biriyim, uh ve frostun gidisini sevmedim. Moptan beri warrior oynuyorum fena degil. Preacher fury meat grinder kaldirildigi icin elestirmis ama meat grinder talent olmaktan cikti artik default olarak bar. O elestirisini anlamadim belki yanlis anlamis da olabilrim.
Tabii ki dh acilinca bir dh denenecek :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...