Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

CuteButPsycho said:

+12 +13 üstü mitik yaptık bitirdik diyelim, kaç ilvl droplar veriyor ? sadece dungeon dropları için mi yapılacak ? achivement mı? chest mi veriyor ? belki bu haftasonu birkaç yüksek +'lı mitik denerim.

Mythic 13 – 890
Mythic 14 – 895
Mythic 15 – 900
bu şekilde bildiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Stormraiden said:

CuteButPsycho said:

+12 +13 üstü mitik yaptık bitirdik diyelim, kaç ilvl droplar veriyor ? sadece dungeon dropları için mi yapılacak ? achivement mı? chest mi veriyor ? belki bu haftasonu birkaç yüksek +'lı mitik denerim.

Mythic 13 – 890
Mythic 14 – 895
Mythic 15 – 900
bu şekilde bildiğim kadarıyla.

weekly kutudan bu şekilde geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sikerim böyle oyunu afedersiniz
861 ilvl'ım var, +2 mythic için apply ediyorum adam reddediyo. hayırdır diyorum, 3 chest garanti istiyorum sry diyo
e lavuk minimum level 860 demişsin orda? demek ki senin levelın da en fazla 860
ulan ARTI İKİ lan artı iki, adam +2 mythic için 861 ilvl'ı beğenmiyor ya delirecem. gerçekten dps olmak inanılmaz zormuş bu oyunda, şu mythic+ sistemiyle iyice boku çıkmış ve de. bildiğin oyundan soğudum yani yarım saat boyunca bir tane black rook hold grubu bulamayınca, mythic veya plus.
karakter levella 110 yap, dungeon yap heroic yap WQ yap gear kas, artifact power kas, enchant satın al gem satın al, aç oku nedir ne değildir nasıl daha çok damage yaparım diye uğraş dur. sonra sik gibi dalaran'da otur bütün gün. zaten 6 saat sonra subs bitiyo hala token falan almadım, şu an hiç alasım da kalmadı
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda o kadar sweshit varki gbtsinr bakasım geliyor +10 pug kuruyorum swe tank geliyo türk healer elleah dram baslıyo 2 kurluk ingilizcesiyle 2 dakka sonra adamı i fuck ur momla bezdirip kaçırıyo türk rus almıyorum puglara adam 900ilvl sarhoş mudur malmıdır bişi demeden cıkıyo afk falan prepaidim bitmiş bide ://
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...