Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

raid tanklamayacaksan ve özellikle warrior istemiyorsan go paladin.

bi de discord channel a gir dh tank için, pinned mesajları oku, resourceları oku. millet ne diyor ne konuşuyor onlara göz at genel olarak takip et.

ben immortality trinketini discorddan öğrendim mesela, oyun değişti direkt. mastery hesaplaması da oradan mesela. diğer guidelara baksan no brainer haste stackle diyor. mastery matematiğini anladıktan sonra statlarını çok daha iyi konumlandırabiliyorsun, geri dönüş almadığı masteryleri gidip haste e verya crit e çevirebiliyorsun falan falan.

bi de vengeance bufflanacak 7.1.5 de baya.
Sosyal ağlarda paylaş

dün guildle +12 CoS yaptık , os Disc healer girdim genelde sıkıntı yoktu , bir stun lockta tutamazsan 5li 6li impler üzüyor onun haricinde 875 gearla healable Disc için ki çok iyi oynadığımı söyleyemem(en son +9 mu 8 mie ne heallemiştim) , ama bir son boss fightı var Tyrannical olsa heralde hiç yapılamazdı , bana göre hayatımda şu ana kadar girdiğim en intense fight bir healer olarak çünkü boss kendini klonluyor ya süre geçtikçe , volcanic te boss sayısına oranla atmaya başlıyor ve bir süre sonra neredeyse saniyede bir volanik açılıyor ve Disc koşarak Heal atabilen bir class değil şayet penance ve shield spam CD ı yoksa.rahat bir 9 try fln attık kesmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

+10 a giden adamın dolu dolu gelmesi gerekiyor. ben takımı kurarken baya micro manage ediyor. aoe stun, st stun, aoe dmg, st dmg, utility ıvır zıvır her şeyi planlayarak adam alıyorum. milleti uyarıyorum sürekli. mesela dk'da 45 sn de bir aoe 5 sn stun var. adam kullanmıyor abi, 5 defa dürttüm adamı "her cd de bas, her cd de bas" diye. sonunda adam sinirinden yolda yürürken bile basmaya başladı :D

cc her şey belli bir yerden son. impler için mesela ben cos a 3 monk girdim. 2 ww, 1 brm, 1 dk. 3 tane 45 sn lik 5 sn etkili aoe stun + op ötesi aoe dps + iyi st dps.

tyrannical olsa iyi bir mage ve sin rogue must have mesela gibi gibi.

bunları oynaya oynaya öğrenip ona göre kurmaya başlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

/summon Laurelin

Dün avenging wrath relic'i düştü Emerald Dream'den; simdeki dps'im o relicten önce 340k idi, relic'i takınca 390k oldu bir anda. Yalnızca 10ilvl ve 2.5sn avenging wrath/crusade süresi arttıran bir relic tek başına nasıl 50k dps ekliyor? Diğer relic'leri de alınca 490k mı olacak dps'im?

Hayır, inanmadım sim'e, bozuldu heralde dedim. Gittim dummy'e vurdum 370k falan dps yaptım shield of vengeance olmadan (dps'in %5'inden fazlası SoV diyor sim.). Nasıl bir saçmalık ki bu?
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

10ilvl boru mu? :)

Abi 855 relic yerine 880 relic takınca 10k falan oynadı dps geçende. Olay verdiği artifact trait, avenging wrath (namı diğer kanat)'ın süresini 2.5sn uzatıyor. 5dk'lik fight'ta 3 kez açılıyor işte; tek relic totalde 7.5sn ekliyor bu süreye. O 7.5sn eğer 5dk'lik fight'taki dps'i 50k arttırıyorsa vay emenike.

O trait'i OP olduğunu biliyordum da 15-20k artar diye hayal ediyordum ben. Beklentimi 2'yle çarpıp 10'la topladı tek relic.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...