Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Abi odyn fightinda kosarak kacabiliyorsun slacklemezsen ama dk diger classlara gore dezavantajli tabii. Fakt geri kalan tum fightlarda kral.

neyi stacklemezsen abi?

http://www.wowhead.com/spell=228915/stormforged-spear

bunda stack falan yok, dümdüz kaçman gerek.

oradaki rakam seni şaşırtasın, 7-8m a çıkıyor düz damage'ı.

ilkinde kaçabiliyorsun, ikinci de kaçamıyorsun. vampire + frost fortitude falan patlıyorsun ölmemek için, o da çözüm değil aslında 5-6m dmg yiyorsun healer topluyor götünü binbir tane şeyin yanında. 3. de allah kerim yani, yine movement olmuyor - priest falan varsa pain supression falan hayatta kalmak için.

movement a dayalı ability koyup, bunu spamlatıp tank a movement vermenin salaklığı paha biçilemez. druid, paladin, warrior hiçbiri sorun çekmiyor.

adamlar 7.1.5 nin ikinci notlarını açıkladı, hala movement yok.

warrior a kıyasla dk hiçbir durumda daha iyi değil bence. movement, dmg red., mitigation, cc her şey var warriorda.
Sosyal ağlarda paylaş

self heal dediğinin karşılığı warrior mitigation'ı abi. aç loglara bak, aynı oranda etkili zaten.

sustain damage için DK biraz daha iyi olabilir ama çünkü zamana yayıldığında çok güzel zamanlayabiliyorsun healleri. warrior mitigationı için o kadar iyi zamanlayamayabilirsin.

burst içinde bir o kadar kötü işte. healler patates oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

pardon ya, stack okudum ben - bende diyorum stack edilen bir şey yok asdasd

slackle alakası yok abi, max. movement speedın belli işte, cast e başladığında diğer tankın taunt bastığından itibaren dışarıdan bir buff gelmiyorsa ne kadar adım gidebileceğin belli ki yetmiyor.

hani ben yüz defa wipeladım oradan biliyorum, yetmiyor.

external cdler ile bir şekilde idare ediyorsun ama 10 kat iş yani. atıyorum disc priest e güveniyorsun, adam ölürse zank diye ölebiliyorsun. veya druid böğürmesi aynı şekil
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

tek bir boss mu sikmis bingildagi :(

vah vah :D

main tanklerinden biri dk ise ve onun yüzünden progress tıkanıyorsa tek bingildağı değil, bütün guildi üzüyor.

tatlı su balığı olarak anlamıyor olman normal.

movement sorunu genel bir sorun, tek bu bossta ortaya çıkan veya sorun yaratan bir şey değil. raidler eskisi gibi değil. tank and spank fight neredeyse hiç kalmadı. sürekli movement var artık fightlarda. hem dps için hem tank için. bazı bosslarda az etkiliyor bazılarında çok. raid dışı çok daha büyük problem movement eksikliği. m+ da hızın her şey olduğu bir platformda yavaş olmanın ne kadar kötü olduğunu belirtmeye gerek yok herhalde.

sadece blood için geçerli değil durum, bütün speclerinde aynı problem var. tankı yakalayamıyorsun frost - unholy ile speed runlarda.

tabii bunlar cutting edge content için geçerli. heroic dungeon giren adamı etkileyecek şeyler değil. o adam fighta 7 sn geç girmiş, toplamda 1 dk yavaş bitirmiş fark etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...