Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

calvaria said:

Ench shamani acikcasi cok begenmedim, shamandan cok warrior hissi veriyor charge falan koymuslar. Gerci 103 lvlim daha haste falan cok az ondan da olabilir. Questler zevkli olmus, skill sayisi da azalmis ama en önemlisi özlemisim oynamayi.

hangi skill'mis o charge dedigin?

talent, lunge
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow dungeon contenti için AoE eskikliğinden dolayı sıkıntı baya ama raid contentinde apayrı olacak Surrender to Madness'tan dolayı.

Warlock'un üç speci de sıkıntılı biraz, demo güzel ama aoesi zor ve diğer aoeler kadar başarılı değil. Demon Hunter'ın movement abilitysi en çok vuran aoe skilli aynı zamanda ve 10 saniye cdı var. Dolayısı ile aoe fire mage dışında biraz sıkıntılı.
Sosyal ağlarda paylaş

leveling için konuşuyorum prot pala retriyi eziyor. ama öyle böyle değil. hem ölmüyorsun, hem 6+ targeti aynı anda öldürebiliyrosun. hele 10 saniyede bir dünya heal atıyorsuın kendine. inanılmaz ve çok anlamsız. nerf incoming ya. dungeonlarda milleti healliyorum sıkıntıdan. ve dpsde sürekli birinciyim aoe oldukça. süper.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

melee master race olduğu için her türlü akar ;)

benim gördüğüm iyi oynayan adamlar hiçbir class veya specte geri kalmıyor. gerek tankla olsun gerek diğer classlarla olsun.

:D "skill>gear" olayı diye bir şey yok ki artık. "balance>skill" var şimdi ne kadar iyi olursa olsun bir shadow priest hiçbir şey yapamıyor dungeon contentte çünkü öküz gibi ramp up var, aoe sıfır.

veya bi retri mesela, diğer tüm meleelerden daha kötü yerde. baya classlar arası dengesizlik hat safada yani. hele birazcık kafası çalışan dh varsa diğer classlar pek bir şey yapamıyor dungeonlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ret pally geliyor benimle kapışıyor valla ya ilvl düşüktür ya da rotasyona yetemiyorsunuzdur.

ranged adamın ne işi var zaten endgame contentte. tatlı su balığı gibi world questlere geri dönün.

ret pala baya düdük ya. Bir ranged olarak (simlerde hunter oldukça ezik olmasına rağmen) ezilmiyorum ben melelere pek anca focus rage warrior, outlaw rogue ve iyi oynayan dh baya yakın cıkıyor dpsler. (850 oldu bnm de ilvl). mc+ lar başlayınca millet "only ranged" yazınca görücem ben siz mele aşıklarını.
sağlıklı bir endgame grubu her zaman dengeli olmak zorunda range e bir yerde mecbursunuz yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...