Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

off hand belde duruyor iste :p

prot > holy = ret

level hizi olarak, hangi specle levellarsaniz levellayin artifact powerlar item olarak dusuyor. ret levelliyip holye gecip holy artifacte yedirmek mumkun itemlari

ret in hizli olmasi icin ashes to ashes almasi gerekiyor, protta oyle bir sorun yok o yuzden hiz konusundan bakanlar icin en temizi prot
Sosyal ağlarda paylaş

Her an değişiyor kararlarım ya. Magi dedim, dk dedim, holy pala. dedim, şimdi prot.a bakıyorum o da çok seksi. Bu exp.i herhalde başlamadan bırakacağım class seçemediğim için sdfk

Edit: Aslında gönlüm mage'den yana da, oyundaki en kötü artifact'lar da onda. Bir tek frost'un son artifact skin'i çok güzel. O da sevmediğim tek spec'i mage'in :(
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

şu an ne yapabiliyoruz? dh açıp invasionları yaptım, şard mard mog item biriktirdim. başka bi aktivite yok galiba şu an di mi?

yarın hamam'a gidebilirsin, ordan market alışverişi falan. evi temizleyip bulaşık/çamaşır birikenleri halletmek lazım.

meyve suyu falan hazırlayabilirsin pazartesi gecesi için enerji olur ^^
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

nienna said:

şu an ne yapabiliyoruz? dh açıp invasionları yaptım, şard mard mog item biriktirdim. başka bi aktivite yok galiba şu an di mi?

yarın hamam'a gidebilirsin, ordan market alışverişi falan. evi temizleyip bulaşık/çamaşır birikenleri halletmek lazım.

meyve suyu falan hazırlayabilirsin pazartesi gecesi için enerji olur ^^

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

The night elves believe he sleeps in the Emerald Dream while his wounds heal, and that he will some day join them again

Cenarius makes a return with Malfurion Stormrage in World of Warcraft: Cataclysm to fight Ragnaros in Mount Hyjal.[7] While offering quests at the Gates of Sothann, he also appears at the Sanctuary of Malorne[27, 63] during the Firelands Invasion.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...