Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Ya birde sormak istediğim bişi var.

Şimdi ben prof 600/600 yapmadan mecburen Dreanor'a başladım. Sonra bir scroll cıktı 700 yaptı ve Dreanor'da yapılan şeyleri yapabiliyorum ama şuan leatherworing 295/700.

Legion gelince yine yine benzer bir sistem mi olacak? 700+ yapmadan. Legion itemlerini yapabilecekmiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:
Legion gelince yine yine benzer bir sistem mi olacak? 700+ yapmadan. Legion itemlerini yapabilecekmiyim?

Daily questleri yapabilmek için 100 skill gerekiyor, bi sürü yerde 100 yeter falan demişler ama 300 yazan yerler de okudum.

Özetle evet Legionda o sistemin daha da güzeli olacak.

Gaddemit sayfa başı
Sosyal ağlarda paylaş

Şu artifact power olayını ne batırmışlar ya,

Artifact knowledge diye mekanik koymuşsun eyvallah süre geçtikte knowledge daha artıyor aldığın artifact power a bonus veriyor burada birileri tabloyu paylaşmıştı.

Şimdi salak olan taraf betada son anda treasure chest/rare/questlerden aldığın artifact power da bonusdan etkilenecek hedesi getirmişler direk işin .oku çıkmış. Millet şimdi önüme çıkan chestleri açmayayım, rare öldürmeeyim hatta suramar ı hiç yapmayayım, biraz knowledge level arttıkran sonra raid yapmaya doğru hepsini bir anda alır öküz gibi artifact power alırım moduna girdi.

Ne gerek vardı buna anlamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

simdi yeni bug bulundu iste, ap veren itemlari void storage a atip geri cekince guncel AP ye scale oluyorlarmis lel (void storage item state i etkiledigi icin)

treasure ve questleri nasil fixlerler ama bilmiyorum, treasuredan gelen ap cok abarti bi rakam diilde suramar questleri baya onemli suramar progression ve rep icin

bunu delaylicek adamlarin amaci zaten AP knowledge kasip raidler acildiginda bu itemlari dumplamak, extra 1 artifact trait alsalar bile world first rekabetinde cok onemli bunlar icin
Sosyal ağlarda paylaş

yok o void storage kısmı direk exploit, onu fixledik sağolun demişler (fixledik dedikleride artık AP veren itemlar void e atılmıyor o yani fix). Ama quest/rare/treasure chest hedesine hiç yorum yok bug mug değil yani bilerek değiştirilmiş.

biri duyurmuş hatta

http://blue.mmo-champion.com/topic/753394-4m/

The fact that Artifact Power rewards from quests and treasures now scale with Knowledge is not a bug.
Sosyal ağlarda paylaş

Phase 1-2 yapıyorsun sonra privite groups a tıklıyorsun kasıcağın mekanı yazıp aratıyosun dökülüyor liste giriyorsun gene 1-2 gene 1-2 öyle öyle levelliyorsun.
90-100 arası ben tag gruplu+full heirloom+2x de exp potion çektim nonstop phase 1-2 farm ile 1.5-2 saat sürdü.
Sizinkinin potionsuz 1 saat sürmesinin pek imkanı yok? bugmu yaptınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

yok o void storage kısmı direk exploit, onu fixledik sağolun demişler (fixledik dedikleride artık AP veren itemlar void e atılmıyor o yani fix). Ama quest/rare/treasure chest hedesine hiç yorum yok bug mug değil yani bilerek değiştirilmiş.

biri duyurmuş hatta

http://blue.mmo-champion.com/topic/753394-4m/

The fact that Artifact Power rewards from quests and treasures now scale with Knowledge is not a bug.

o zaman direk quest/rare/treasure skiplemek mi mantıklı olan yoksa bu çok minimal bir avantaj mı sağlayacak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...