Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telefon

yav

Öne çıkan mesajlar

asus zenfone için de var aynısı...

şimdi seçenekler
* gm android one --- pahalıya alsam başına bişey gelir üzülürüm ucuz al geç gene alırsın kafasına girersem.
* asus zenfone 2 --- mağazada elekrik oluşur, çok fazla pahalı olmasın bu iyi lan galba yanılsamasına girersem.
* lg g3 --- okuycam reviewlerini falan f/p - durability açısından ikna olacak olursam.
* htc one 8 --- kesenin ağızı biraz daha açılacak olursa ve mütevaziliğimi bir kenara bırakıp almışken en iyisine olbildiğince yakını olsun kafasına girersem...

şimdilik böyle, bakalım... :D
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

asus zenfone için de var aynısı...

şimdi seçenekler
* gm android one --- pahalıya alsam başına bişey gelir üzülürüm ucuz al geç gene alırsın kafasına girersem.
* asus zenfone 2 --- mağazada elekrik oluşur, çok fazla pahalı olmasın bu iyi lan galba yanılsamasına girersem.
* lg g3 --- okuycam reviewlerini falan f/p - durability açısından ikna olacak olursam.
* htc one 8 --- kesenin ağızı biraz daha açılacak olursa ve mütevaziliğimi bir kenara bırakıp almışken en iyisine olbildiğince yakını olsun kafasına girersem...

şimdilik böyle, bakalım... :D

*iPhone 5S --- gerçek bir erkeksen
Sosyal ağlarda paylaş

bugün bayram eve bi sürü akıllı telefon doluştu ben de kurcaladım azcık :D

şimdiki favorim de sony z3c oldu, boyuposu performansı pil ömrü falan güzel gözüküyor.
ya bizimkiler alcak, ucuz telefon alıp üstünü nakite çevirebilecek olsam direkt android one'ı alırım ama şu an efektif davranmak zorundayım :D

lg g3 ısınıyomuş ediyomuş tipini de beğenmedim
keşke bi de zenfone'lu misafir gelseydi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...